Albert "Bercik" Ghambaryan to kolejny zawodnik, którego w kwietniu zobaczyliśmy na gali Hype MMA. Kim jest Albert "Bercik" Ghambaryan? Albert "Bercik" Ghambaryan wiek, waga, wzrost – co o nim wiadomo? Albert "Bercik" Ghambaryan walki – czy ma już za sobą jakiś pojedynek? Albert "Bercik" Ghambaryan Hype MMA – z kim zmierzył się w debiucie? Albert "Bercik" Ghambaryan Instagram – ile osób śledzi jego profil na tej platformie?

Kim jest Albert "Bercik" Ghambaryan?

Kim jest Albert "Bercik" Ghambaryan – pytali z pewnością fani FAME MMA i Hype MMA, którzy zobaczyli jego nazwisko na karcie walk premierowej gali Hype MMA. Ghambaryan jest twórcą internetowym, który udziela się między innymi na YouTube czy na portalu społecznościowym Instagram.

W przeszłości grał w piłkę nożną, o czym możemy dowiedzieć się, szukając informacji na jego temat w sieci.

Albert "Bercik" Ghambaryan wiek, waga, wzrost

Albert Bercik Ghambaryan wiek

Albert "Bercik" Ghambaryan wiek, waga, wzrost – czy coś na ten temat wiadomo? Jeśli chodzi o wiek, Ghambaryan urodził się 8 stycznia 2001 roku. Wiadomo to z portalu... ursus2020.futbolowo.pl, gdzie młodziutki Ghambaryan przedstawiony jest jako obrońca/pomocnik właśnie juniorskiego zespołu Ursus Warszawa.

Informacje na temat jego wzrostu czy wagi z poznaliśmy przed pierwszą walką zawodnika na gali Hype MMA. "Bercik" mierzy około 178 centymetrów, a waży - około 70 kilogramów.

Albert "Bercik" Ghambaryan YouTube

Albert "Bercik" Ghambaryan YouTube – mężczyzna od października 2014 roku współtworzy kanał "Mister Dres" w serwisie YouTube. Kanał subskrybuje 135 tysięcy osób, a łącznie filmiki na nim obejrzano ponad 12 milionów razy.

Albert "Bercik" Ghambaryan Hype MMA

Albert "Bercik" Ghambaryan Hype MMA – o tym, że były piłkarz zawalczy na Hype MMA, dowiedzieliśmy się przy okazji zaprezentowania karty walk pierwszej gali spod tego szyldu. Jego rywalem był Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski.

 

Jeśli wierzyć przewidywaniom bukmachera Betclic, zdecydowanym faworytem tego pojedynku był rywal „Bercika”. Kurs na triumf Ghambaryana oszacowano na 4.15, dzięki czemu był on największym underdogiem całej gali. Choć walka była niezwykle emocjonująca i raz przewagę miał jeden zawodnik, a raz drugi, górą był "Zakrzew", który rozbił rywala ciosami w premierowym starciu.

Albert "Bercik" Ghambaryan walki

walki bercika

Albert "Bercik" Ghambaryan walki do tej pory toczył więc głównie na boisku piłkarskim. Czy mężczyzna miał coś wcześniej wspólnego ze sportami walki? Tego nie wiemy. Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy przy okazji pierwszej gali Hype MMA, gdzie błyskawicznie można było przekonać się, na jakim poziomie stoją umiejętności danych zawodników. Trzeba przyznać, że choć "Bercik" był sporym underdogiem, zaprezentował się naprawdę nieźle i kto wie - może mimo porażki dostanie szansę na ponowny występ.

Albert "Bercik" Ghambaryan Instagram

Jego profil na Instagramie o nazwie „bercik2000” obserwuje 17 tysięcy użytkowników. Ghambaryan jest znacznie popularniejszy na Tik Toku, gdzie prowadzony przez niego profil o identycznej nazwie, co na Instagramie, obserwuje blisko 200 tysięcy osób. Filmiki na jego profilu polajkowano już ponad trzy miliony razy.


Kim jest Albert "Bercik" Ghambaryan?
Albert "Bercik" Ghambaryan jest twórcą internetowym.
W której federacji walczy Albert "Bercik" Ghambaryan?
Albert "Bercik" Ghambaryan walczy w federacji Hype MMA.