W najbliższych dniach będziemy świadkami rozgrywek w ramach najlepszych lig europejskich. Czekają nas ostatnie kolejki między innymi w Ligue 1 czy La Liga. W ramach tych spotkań Paris Saint-Germain zmierzy się z Clermont, a Villarreal zawalczy z Atletico Madryt. Bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Fuksiarz oferuje freebet 50 pln. Jak skorzystać z promocji?

AKO Challenge - freebet 50 pln

Starcie Realu Madryt z Athleticiem Bilbao zapowiada się naprawdę ekscytująco. W najbliższą niedzielę ponadto Celta Vigo zmierzy się z nowym mistrzem Hiszpanii, Barceloną, a Real Sociedad podejmie zwycięzcę Ligi Europy, Sevillę. Bukmacher Fuksiarz przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet 50 pln za kupon AKO. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Fuksiarz.

Do bonusu należy dołączyć manualnie, poprzez kliknięcie przycisku „Dołącz” na stronie promocji. W celu skorzystania z freebetu do 50 pln należy w dniach 03.06-04.06.2023 dokonać depozytu min. 50 pln i zagrać kupon za stawkę wynosząca przynajmniej 50 pln z salda głównego. Musi to być kupon typu AKO (min. 4 zdarzenia), a minimalny kurs kuponu musi wynieść 3.00. Dotyczy jedynie piłki nożnej! Jeśli kupon okaże się trafiony, gracz otrzyma bonus 50 pln w formie freebetu. Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z kursem min. 1.40 pojedynczego zdarzenia w ciągu 72h od przyznania.