Po nieudanej walce Denisa Labrygi z Kamilem Mindą, odbył się drugi pojedynek Najmana. Na początku dzisiejszej gali zawalczył on z Lizakiem, a teraz przyszła pora na starcie z Adrianem Ciosem. Typerzy bardzo wierzyli w wygraną El Testosterona w tym zestawieniu.

Najman zdyskwalifikowany, a Cios opuścił klatkę na noszach

Pierwsze 15 sekund obyło się bez ciosów, jednak Najman zdecydowanie nacierał bardziej niż w walce z Lizakiem. Po chwili Adrian Cios skutecznie obalił Marcina, a ten nagle znalazł się na jego plecach! Według sędziego, w parterze Najman zaczął zadawać ciosy w tył głowy przeciwnika, co jest surowo zakazane. Pojedynek został przerwany, ponieważ Cios wyglądał na zamroczonego. Po krótkiej przerwie walka została całkowicie zakończona, ponieważ Adrian nie był zdolny do jej kontynuowania.

Według widzów, jak i nawet samego Najmana, to on powinien wygrać. Wiele osób twierdzi, że Cios symulował i po prostu bał się kontynuować walkę. Ostatecznie to Adrian zwyciężył walkę przez dyskwalifikację Najmana. Podczas opuszczania klatki na noszach, pożegnało go same buczenie i gwizdy z widowni. Dla takich akcji warto śledzić relację i wyniki na żywo Clout MMA 2, aby nic nie ominąć!

Podczas dzisiejszej gali zobaczymy jeszcze walkę wieczoru, czyli Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk. Jeśli chcecie obstawić main event Clout MMA 2, warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna, gwarantuje on aż do 635 PLN na start!