Dzisiejsza gala minęła tak szybko, że wreszcie przyszła pora na co-main event! Ostatnia walka zakończyła się remisem, dokładniej było to zestawienie Tomasz Sarara vs Crazy. Po skończeniu tego pojedynku, do oktagonu wszedł Denis Labryga oraz Kamil Minda. Ich pojedynek odbył się w formule stójkowej, czyli K-1.

Labryga wygrywa z Mindą przez TKO

Labryga zaczął pojedynek od latającego kolana, niestety niecelnego. Jednak przy pierwszej wymianie udało mu się celnie trafić. Minda po ciosie padł, więc nastąpiło liczenie. Jednak zawodnik podniósł się i ruszył do przodu. Kamil zaczął wywierać presję. Denis wyprowadził kilka mocnych kopnięć, na co jego przeciwnik odpłacił się potężnym prawym. Labryga upadł i nastąpiło kolejne liczenie, lecz wstał on bez problemu. Po Denisie nie było widać, żeby był zamroczony. Po chwili ruszył do przodu z kolejnymi mocnymi kopnięciami.

Kamil Minda od początku drugiej rundy starał się ponownie wywierać presję. Jednak po chwili to Labryga kapitalnie trafił wysokim kopnięciem, tak że Minda zachwiał! Denis nie poszedł jednak za ciosem, a czas się skończył.

Podczas przerwy medycy zauważyli nietypowe zmiany w okolicy powieki Kamila Mindy. Kontuzja oka Kamila Mindy skończyła ten pojedynek. Sędzia nie dopuścił go do dalszej walki, a zatem Denis Labryga wygrywa po drugiej rundzie przez TKO. Wszystko było dokładnie opisane w relacji i wynikach na żywo Clout MMA 2, więc warto je śledzić!

Minda nie dopuszczony do dalszej walki przez kontuzję oka! [ZDJĘCIA]