Coraz więcej informacji pojawia się na temat zbliżającej się gali FAME MMA 22. Tym razem federacja postawiła na ogłoszenie turnieju w klatce rzymskiej, na którego szali znajdzie się pula o wartości 2 100 000 PLN! Co jeszcze, wiadomo o tej pozycji w karcie zestawień?

Wielki turniej w klatce rzymskiej już na FAME MMA 22!

Jak wiadomo, karta walk FAME MMA 22 wciąż się zapełnia i na ten moment otrzymaliśmy niewiele informacji na temat jej składu. Z tego względu informacja o zaplanowanym turnieju podczas sierpniowego wydarzenia na Stadionie Narodowym zelektryzowała fanów organizacji. W zapowiedzianej rywalizacji ma wziąć udział ośmioro zawodników, którzy powalczą o wygraną, jaką będzie okrągły milion złotych.

Wszyscy uczestnicy turnieju mają zagwarantowane 100 000 PLN za sam udział w walce o nagrodę główną. Każda wygrana zarówno w pierwszej, jak i drugiej turze to możliwość dodania do wstępnej sumy jej równowartości. Wygrany w finale zgarnie 700 000 złotych, inkasując łącznie milion złotych za zwycięstwo w całej rywalizacji.

Zarówno I, jak i II tura mają trwać 5 minut. Finał natomiast został zapowiedziany, jako rywalizacja bez limitu czasowego. Formułą będzie MMA i dozwolone łokcie. Jeśli chodzi o catchweight to opiewa on na 90 kg. Kogo potencjalnie widzicie w rolach uczestników turnieju?