Typy na walkę Zusje vs Martirenti na FAME MMA 12, czyli druga walka kobiet na sobotniej gali. Pojedynek na papierze ma sporego faworyta, ale czy faktycznie zakończy się zgodnie z planem?

Zakłady bukmacherskie Zusje vs Martirenti na FAME MMA 12

Zakłady bukmacherskie na pojedynek Zusje vs Martirenti można znaleźć w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, która jest oficjalnym sponsorem największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy na tę walkę pojawiły się po tym, jak organizacja ogłosiła, że dojdzie do walki kobiet, które niezbyt za sobą przepadają. Od początku sporą faworytką jest Kamila Smogulecka, czyli popularna Zusje.

Galę FAME MMA możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Kursy Zusje vs Martirenti na FAME MMA 12

Kursy na walkę Zusje vs Martirenti wskazują na to, że Smogulecka, legitymująca się rekordem 1-2 w FAME MMA, powinna spokojnie poradzić sobie z Martirenti. Jej rywalka od dawna jednak trenuje i choć w debiucie nie pokazała praktycznie niczego, niektórzy kibice wskazują na to, że jeśli odblokuje się psychicznie, może być dla Zusje groźną rywalką. Wydaje się jednak, że zawziętość i charakter Zusje powinny być w tym pojedynku kluczowe, doprowadzając ją do zwycięstwa.

Typy na Zusje vs Martirenti na FAME MMA 12

Naszym zdaniem walka Zusje vs Martirenti skończy się przed czasem. Zusje lubi atakować i idzie do przodu, mimo braków technicznych czy zmęczenia. Z kolei Martirenti w swojej pierwszej walce z Martą Linkiewicz przegrała przed czasem i nie wydaje nam się, żeby tym razem przewalczyła pełen dystans. Gdybyśmy mieli typować, powiedzielibyśmy, że Zusje wygra przed czasem, ale zostawimy sobie małą furtkę na to, że to Marta Rentel mogłaby triumfować i gramy po prostu zakończenie walki przed czasem.

Nasz typ – walka Zusje vs Martirenti nie potrwa pełnego dystansu, kurs 1.52