Salah - Narodziny Gwiazdy

Kamil, weź tę książkę do ręki, usiądź na tym fotelu, poczytaj. Pozwoliliśmy sobie nieco przerobić złotą radę kolegi Pedro Paulety. Spieszymy z informacją, że nawiązaliśmy współpracę z wydawnictwem ARENA w roli Partnera Wydania.

Kiedyś spotykali się w tej samej redakcji legendarnego „Tempa”, pisma z sentymentem wspominanego przez wielu czytelników. Relacjonowali sportowe wydarzenia najwyższej rangi, z igrzyskami olimpijskimi i mistrzostwami świata włącznie. Tworzyli świetny zespół wysokiej klasy dziennikarzy – kompetentnych, rzetelnych i bezkompromisowych, traktujących swoją profesję jako ważną misję.

Kilkanaście lat temu z konieczności, choć niezależnie od nich, ich zawodowe drogi rozeszły się. Teraz jednak postanowili reaktywować autorski team i znowu wspólnie wystąpić na jednym boisku, a właściwie w jednej ARENIE, właśnie tak nazwali swoje przedsięwzięcie.

W selekcjonera wcielił się i powołania do ekipy rozesłał Tomasz Balon-Mroczka, na co dzień szef Domu Wydawniczego „Rafael”. Na wstępie zadeklarował, że w szeroko pojętej kadrze znajdzie się miejsce dla każdego grającego w dawnym zespole „Tempa”. Jedyny warunek to dziennikarska dyspozycyjność do realizacji zaplanowanej misji medialno-wydawniczej.

Rolę koordynatora działań teamu autorskiego ARENA powierzono Tomaszowi Gawędzkiemu, autorowi książek i artykułów sportowych, niegdyś rzecznikowi jednego z klubów Ekstraklasy.

Na okładce najnowszej produkcji "Salah. Narodziny Gwiazdy" znajdziemy logo "Zawód: Typer".