Masz czutkę do typowania i chcesz się wykazać? A może sam obstawiasz zakłady i przy okazji chciałbyś się podzielić swoimi analizami z innymi? Weź udział w turnieju Typy Dnia i zdobywaj co miesiąc cenne freebety i bluzy, a dla typera, który przez 4 miesiące znajdzie się w TOP 10 klasyfikacji czeka również konsola PlayStation5!

Regulamin

  1. Przez klasyfikację rozumie się nasz standardowy ranking miesięczny "PUNKTY"
  2. Klasyfikacja obowiązuje od lutego 2024 roku
  3. W razie osiągnięcia tego samego wyniku przez więcej niż jednego użytkownika, zwycięzcę wyłoni kolejny miesiąc. Nagrodę zgarnie ten, kto ponownie był w TOP 10 miesiąca. Jeśli to nie wystarczy, potrzebny będzie kolejny miesiąc i tak do skutku.
  4. Jeśli wszyscy rywalizujący przerwą swoją serię (4+ miesiące) w tym samym miesiącu, o nagrodzie decydować będzie suma PUNKTÓW osiągnięta w tych miesiącach, w których trwała seria.
  5. Osiągnięcie serii 4-miesięcznej przez któregokolwiek Użytkownika oznacza, że o nagrodę będzie walczyć już tylko wąska grupa Użytkowników (a jeśli był to jedyny Użytkownik, który osiągnął ten wynik, konkurs zostaje zakończony z wyłonionym zwycięzcą).
  6. Brak klasyfikacji w TOP 10 oraz brak klasyfikacji w ogóle (np. za mało typów; wymagane min. 15) zeruje serię.
  7. Turniej ważny do końca grudnia 2024
  8. Przykład: Użytkownik A osiąga serię 4. Ale oprócz niego osiągają ją jeszcze 2 inne osoby. W rywalizacji liczą się już tylko 3 osoby. Wiemy już zatem, że nagrodę wygra ktoś z tej trójki. Jeśli dwóch lub trzech z nich przedłużyło swoją serię i jest po raz piąty z rzędu w TOP 10, rywalizować dalej będą dwie osoby, trzeci Użytkownik odpadł. Jeśli w kolejnym (szóstym) miesiącu obaj będą poza TOP 10, o nagrodzie zdecyduje suma punktów zdobyta w tych 6-ciu miesiącach (czyli włącznie z miesiącem, w którym doszło do przerwania serii).
  9. Specyfikacja sprzętu PS5: 1TB, Kontroler bezprzewodowy, Napęd optyczny