W ostatnich tygodniach Kanał Sportowy przeżywa ciężki okres. Z kanału internetowego o tematyce sportowej odeszli ostatnio jeden z jej założycieli - Krzysztof Stanowski, do którego dołączyli potem Robert Mazurek, Kamil Gapiński, a teraz kolejną osobą, która zakończyła współpracę z Kanałem Sportowym jest dziennikarz sportowy Canal+ - Przemysław Rudzki.

Kolejne odejścia w Kanale Sportowym

Rudzkiego widzowie Kanału Sportowego mogli oglądać w programach takich jak: KS Poranek, Moc Futbolu, czy w Full English, gdzie dziennikarz robił materiały na temat danych wydarzeń lub sytuacjach z Premier League. Był także dyrektorem kreatywnym wydawnictwa kanału, między innymi odpowiadał za Kwartalniki Sportowe, które cieszyły się dużą popularnością i dobrze się sprzedawały. Sam dziennikarz sportowy współpracował z Kanałem Sportowym od września 2022 roku,

Jak możemy przeczytać na Facebooku, gdzie Rudzki ogłosił odejście z Kanału Sportowego. Dziennikarz chce teraz skupić się na dużych projektach literackich i pracy w Canal+, gdzie prowadzi magazyn „Jej Wysokość Premier League” w każdy poniedziałek. Ponadto 46-latek ma na platformie YouTube swój własny kanał: Kick OFF- Przemysław Rudzki, gdzie fani angielskiej piłki mogą obejrzeć jego publikowane odcinki związane z tą tematyką. Obecnie sam kanał na tę chwilę ma. 41,3 tys. subskrybentów.