Po kilkutygodniowej przerwie zimowej do gry powraca Ekstraklasa. Zmagania w polskiej lidze wystartują już w piątek, a cała kolejka potrwa do poniedziałku. Fuksiarz oferuje freebet do 50 PLN za gole w naszej lidze.

Kod promocyjny FuksiarzTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 50 PLN
Wymagane zdarzenieDowolny typ na wybrany mecz 20. kolejki Ekstraklasy
BonusFreebet do 50 PLN w zależności od liczby goli
ObrótNa kuponach AKO z min. kursem 1.40 poj. zdarzenia w ciągu 72h

Największy hit okrągłej 20. kolejki Ekstraklasy odbędzie się o 17:30 w niedzielę. Wówczas Śląsk Wrocław zmierzy się z Pogonią Szczecin. Oprócz tego Warta Poznań powalczy z Rakowem Częstochowa, a Lech Poznań zagra z Zagłębiem Lubin.

Jak odebrać bonus?

W dniach 09.02 - 12.02.2024, do godziny 18:59, zarejestruj konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i dołącz ręcznie do promocji. Kolejno wpłać depozyt na kwotę wynoszącą min. 50 PLN. Następnie postaw przedmeczowy kupon AKO (min. 3 zdarzenia) za min. 50 PLN, na którym znajdzie się zdarzenie dotyczące 20. kolejki Ekstraklasy. Łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 3.00. Gracz otrzyma freebet w wysokości 5 PLN za każdy mecz 20. Kolejki Ekstraklasy, w którym padnie przynajmniej 1 gol. W przypadku gdy, we wszystkich meczach 20. Kolejki Ekstraklasy padnie przynajmniej 1 gol, wartość freebet zostanie podniesiona o dodatkowe 5 PLN. Maksymalna wysokość freebetu to 50 PLN.

  • Zarejestruj się w Fuksiarzu z kodem TYPERVIP
  • Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, za co najmniej 50 PLN, na którym znajdzie się dowolny typ na wybrany mecz. 20 kolejki Ekstraklasy
  • Dotyczy oferty prematch, a minimalny kurs łączny kuponu musi wynieść 3.00
  • Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz freebet 5 PLN za każdy mecz w 20. kolejce Ekstraklasy, w którym padnie chociaż jeden gol

Freebet trafi na konto w 48h od zakończenia promocji. Kupon musi zostać rozliczony do 12.02.2024 do godziny 23:59. Kupony wypłacone przez gracza za pomocą cashout nie będą zaliczone na poczet bonusu. Kupon postaw za środki z salda głównego. Freebet jest ważny 72h od przyznania. Bonus łączy się z promocją powitalną.

Obrót

  • Termin: 72h od otrzymania
  • Na kuponach AKO z kursem min 1.40 poj. zdarzenia
  • Freebet nie może zostać wykorzystany na spotkania z oferty Sportów Wirtualnych, zakładów specjalnych, zakładów na gry karciane oraz 'Cashback bez limitu' i 'Mega kursy boost'.
fuksiarz kod promocyjny freebet na ekstraklase