Superbet przyzwyczaił nas już do nieszablonowych działań. Kolejnym z nim jest sponsoring turnieju padla, podczas którego zbierane będą fundusze dla paraolimpijczyków. Na wydarzeniu pojawi się wiele znanych osób, zarówno z świata sportu, jak i mediów.

Superbet sponsoruje charytatywny turniej padla

Już 3 lutego, w Warszawie odbędzie się Cupra Padlowe, którego sponsorem jest Superbet. Na kortach InterPadel pojawią się bardzo znane osoby ze świata sportu, takie jak: Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz oraz bracia Żewłakowowie. Spodziewać można się również dziennikarzy, a także osoby znane medialnie, w tym Macieja Dowbora, czy Rafała Maseraka.

Bukmacher postanowił przy okazji promować rozgrywki w darta, poprzez wydzielenie specjalnej strefy, na której weryfikowana będzie celność rzutów uczestników. Atrakcja połączona będzie ze zbieraniem funduszy dla paraolimpijczyków, którzy szykują się do nadchodzącej olimpiady w Paryżu.

Wierzymy w padla i wierzymy w rucha paralimpijski. Jestem przekonany, że to będzie dobre połączenie i bardzo się cieszę, że możemy być jego architektami – Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska