Niebawem portal Zawód: Typer obchodzić będzie szóste urodziny. Z każdym kolejnym rokiem naszej działalności jesteśmy w stanie podejmować coraz to poważniejsze działania i zaznaczać swoją obecność w licznych przedsięwzięciach związanych ze sportem. Nasza firma chce również przyczyniać się do inicjatyw wykraczających poza świat internetowy. W związku z tym mamy przyjemność ogłosić, że Zawód: Typer został Sponsorem Głównym klubu Coco Jambo Warszawa. Logo firmy będzie widniało między innymi na froncie koszulek meczowych zespołu. Umowa sponsorska obowiązywać będzie do końca sezonu 2021/2022.

Klub Coco Jambo Warszawa utworzony został w 2014 roku. Obecnie drużyna występuje w warszawskiej A-klasie. Zespół zyskał ogromną sympatię fanów piłkarskich z całego kraju poprzez swoje nieszablonowe działania w mediach społecznościowych. Coco Jambo zajmuje drugie miejsce spośród 46 warszawskich klubów piłkarskich pod względem popularności w internecie, a przez media określany jest jako najpopularniejszy klub amatorski w Polsce.

"W ciągu siedmiu lat istnienia Klubu grało u nas pewnie już ponad setka zawodników. Zawsze jednak nie byli to przypadkowi gracze – mimo, że mieliśmy wiele propozycji od byłych zawodników z III czy IV ligi, to zawsze w Kokosach obowiązywała zasad, że przyjmujemy kumpli, kolegów, znajomych z pracy czy znajomych znajomych. W ten sposób dbamy o atmosferę i nasze więzi – tworzymy społeczność. Podobnie jak my taką społeczność zbudowaną z pasji do sportu stworzył w ciągu ostatnich kilku lat nasz nowy Sponsor Główny – Zawód Typer. Cieszymy się, że nasze drogi się zbiegły i liczymy, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom" - mówi Krzysztof Imiela, trener zespołu.

"Niezmiernie cieszymy się z tego, że zostaliśmy Sponsorem Głównym klubu Coco Jambo Warszawa. Bardzo pozytywny odbiór w mediach społecznościowych dobitnie pokazuje, jakimi wartościami i celami charakteryzuje się klub - przede wszystkim oferowaniem rozrywki, zabawy i zdrowej, piłkarskiej rywalizacji. Klub Coco Jambo śledzimy w mediach społecznościowych od kilku miesięcy. Dzięki temu, gdy tylko przeczytaliśmy informację o problemach finansowych, byliśmy w stanie błyskawicznie włączyć się do akcji. Podjęliśmy się tego wyzwania, by drużyna mogła w dalszym ciągu przynosić kibicom rozrywkę, emocje i pogłębiać ich pasję do sportu. Przez kilka lat prowadzenia Zawód Typer nauczyłem się ważnej zasady: problemy stwarzają wielkie możliwości! Dają motywację do kreatywnych działań i jeszcze cięższej pracy, by poprawić swoją sytuację. Coco Jambo jeszcze nie raz zaskoczy kibiców! Wierzę, że to ważny moment dla rozwoju klubu" - mówi Michał Sulej, właściciel Zawód: Typer.