Wrocławska Hala Orbita była dziś przeładowana przedwczesnymi zakończeniami walk i to już w pierwszych rundach. Nic dziwnego, że widownia spodziewała się takiego scenariusza również w przypadku walki Kacpra Koziorzębskiego i Wiktora Zalewskiego. Jak finalnie potoczyła się ta walka?

Zalewski pokonuje Koziorzębskiego przez TKO w 2 rundzie!  - KSW 86

Jak wiadomo, Kacper Koziorzębski był lokalnym zawodnikiem, co przyniosło mu spore wsparcie ze strony widowni. Początek przyniósł mu jednak nieprzepisowe kopnięcie w krocze przez jego rywala. Po wznowieniu doszło jednak do identycznej sytuacji, dlatego sędzia postanowił ostrzec Zalewskiego przed odjęciem punktów. Mimo tej sytuacji można było jednak zauważyć, że to Wiktor wywiera presję na rywalu.

W pewnym momencie zauważalna była ucieczka Koziorzębskiego przed swoim przeciwnikiem. Mimo wszystko wyprowadzał on ciosy, które Zalewski błyskawicznie kontrował. Mężczyźni zapewnili widowni przejście do drugiej rundy w przeciwieństwie do poprzednich walk. Pierwszą drugą rundę podczas tego wydarzenia rozpoczyna presja Zalewskiego, która zapewnia mu wygraną.

Już po chwili trafia on w swojego przeciwnika i jest już pewny, że werdykt poszedł po jego myśli. W piątej walce tego wieczoru Wiktor Zalewski pokonał Kacpra Koziorzębskiego przez TKO w 55 sekundzie rundy drugiej!

Wyniki na żywo KSW 86 są dostępne!