Polacy zmierzą się w środę 23.06 o godzinie 18:00 w meczu decydującym o naszym wyjściu z grupy. Szwedzi mają już zapewniony awans, jednak na pewno nie odpuszczą spotkania z Biało-Czerwonymi. Zapowiada się zatem mecz walki i wielkich emocji. Z tej okazji kolejną promocję przygotował dla nas bukmacher Betfan. Oferuje on podwyższony kurs na zwycięstwo Polaków -  aż 25.00!

Wystrzelony kurs na Polska - Szwecja

Po ciężko wywalczonym remisie z Hiszpanią, Polacy przystępują do pojedynku ze Szwedami z szansą na wyjście z grupy. Żeby tego dokonać, nasi reprezentanci będą musieli jednak ten mecz wygrać. Szwedzi jak do tej pory radzą sobie w turnieju całkiem nieźle, a ich atutem jest solidna i szczelna defensywa. W trakcie tegorocznego Euro, podopieczni Janne Anderssona nie stracili jeszcze bramki, w czym duża zasługa doświadczonych obrońców i dobrej postawy Robina Olsena.

Historia naszych pojedynków z reprezentacją Trzech Koron nie stawia nas w roli faworytów. Polacy ostatni mecz ze Szwedami wygrali w 1991 roku. Mimo to, biorąc pod uwagę kursy na ten mecz, delikatnym faworytem spotkania są właśnie Biało-Czerwoni, na których kurs waha się w granicach 2.60.

Wystarczy, że podczas zakładania konta, między 21.06 od godziny 16:00, a 22.06, godziną 23:59 założycie konto i dokonacie depozytu 60 zł. Następnie należy zagrać zakład na wygraną Polaków, której kurs będzie wynosił aż 25.00. Oferta przeznaczona jest jednak wyłącznie dla nowych graczy.

Z kodem TYPERVIP otrzymasz cashback do 600 zł od bukmachera Betfan