Ważenie KSW 83: Colosseum 2 zostało zaplanowane na 2 czerwca o godzinie 18:00. Oficjalna ceremonia ważenia będzie miała miejsce w Amfiteatrze Bemowo w Warszawie, a wstęp na to wydarzenie będzie wolny.

Wyniki z ważenia KSW 83: Colosseum 2

Wyniki ważenia KSW 83: Colosseum 2 poznamy w piątek 2 czerwca. Wszyscy zawodnicy zostaną zważeni z samego rana, natomiast ważenie otwarte dla publiczności rozpocznie się o 18:00.

Mamed KhalidovScott Askham
Marian ZiółkowskiSalahdine Parnasse
Mariusz PudzianowskiArtur Szpilka
Paweł PawlakTomasz Romanowski
Arkadiusz WrzosekBogdan Stoica
Michał MaterlaRadosław Paczuski
Jakub WikłaczWerlleson Martins
Roman SzymańskiValeriu Mircea
Daniel RutkowskiAdam Soldaev
Maciej KazieczkoLeo Brichta
Krzysztof GłowackiPatryk Tołkaczewski

Transmisja z ważenia KSW 83: Colosseum 2

Transmisję z ważenia KSW 83: Colosseum 2 będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale organizacji na YouTube oraz na profilu organizacji KSW na Facebook’u.

Organizacja KSW blisko współpracuje z "Kanałem Sportowym" dlatego również tam fani będą mogli zobaczyć transmisję z tego wydarzenia.

Warto też wspomnieć, że o 16:50 rozpocznie się Q&A z gościem specjalnym. Aktualnie organizacja KSW nie poinformowała jeszcze kim będzie gość specjalny, ale można być pewien, że będzie to zawodnik KSW.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 83: Colosseum 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!


Kiedy ważenie KSW 83: Colosseum 2?
Ważenie przed KSW 83: Colosseum 2 odbędzie się 2 czerwca.
Gdzie odbędzie ważenie KSW 83: Colosseum 2?
Ważenie KSW 83: Colosseum 2 odbędzie się w Amfiteatrze Bemowo w Warszawie.