Wyniki na żywo meczów hokeja są niezwykle pożądane przez kibiców oraz osoby obstawiające hokej. Hokej na lodzie jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin, a zatem grono osób obserwujących wyniki live hokeja jest całkiem pokaźne. Sprawdź gdzie śledzić wyniki na żywo hokeja na lodzie.

Hokej wyniki

Wyniki hokeja live można śledzić korzystając z kilku serwisów. Najpopularniejsze portale, które oferują wyniki na żywo meczów hokeja na lodzie to:

  • Flashscore
  • AiScore
  • Sofascore
  • mWyniki.pl
  • Wyniki.pl
  • Offside.pl

Najpopularniejszym serwisem z wynikami na żywo jest bez wątpienia Flashscore. Cieszy się on dużym zaufaniem wśród osób śledzących wyniki na żywo. Flashscore publikuje wszystkie najważniejsze wyniki na żywo meczów hokeja. Bardzo zbliżoną ofertę wyników na żywo ma AiScore. Na trzecim miejscu można umieścić Sofascore.

Hokej na lodzie wyniki na żywo

Poza wyżej wymienionymi serwisami, wyniki na żywo hokeja na lodzie oferują także bukmacherzy. Warto dodać, że oferta bukmacherów, jeśli chodzi o wyniki na żywo, może być nawet bogatsza od najpopularniejszych serwisów, takich jak Flashscore.

Bukmacherzy oferują bowiem nie tylko wyniki na żywo, ale także transmisje live z poszczególnych meczów. Aby wiedzieć, który bukmacher ma najbogatszą ofertę transmisji na żywo, warto śledzić ranking bukmacherów. Aktualnie transmisje i wyniki na żywo hokeja na lodzie najlepiej śledzić u bukmacherów STS, Fortuna oraz Betclic.

Wyniki na żywo hokej

Końcowe rezultaty meczów hokejowych oferują też takie serwisy jak vitisport.cz. Nie ulega jednak wątpliwości, że dla każdego Typera najbardziej atrakcyjne jest śledzenie wyników na żywo. Pozwala to na analityczne obstawianie zakładów na żywo.