Gromda 10, czyli czas na kolejne wydarzenie z brutalnymi walkami na gołe pięści. Jak wyglądają wyniki gali Gromda 10?

Gromda 10 kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki Gromda 10, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 2 września 2022 roku. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem gala Gromda 10. W piątek dowiedzieliśmy się między innymi tego, kto wygrał Gromda 10 turniej - w walce wieczoru zmierzyli się Mateusz "DON DIEGO" Kubiszyn i Vasyl Halych. Stawką ich pojedynku był awans do finału turnieju mistrzów, w którym podjęli wygranego z pojedynku Bartłomieja "BALBOA" Domalika z Łukaszem "GOATEM" Parobcem.

Zanim dowiedzieliśmy się tego, kto wygrał Gromda 10, mogliśmy wytypować pojedynki w firmie LVBet (odbierz kod promocyjny LVBet), będącej jedną z dwóch udostępniających kursy na galę Gromda 10.

Gromda 10 wyniki

Gromda 10 wyniki to nie tylko pojedynek DON DIEGO vs VASYL. W turnieju głównym zmierzyli się także Arkadiusz "Karabin" Sauter z Denisem "Romusiem" Romkiem, Marcin "Żelo" Żelechowski z Janem "Tankiem" Suleckim, Brad "Dalton" Watson z Piotrem "Bubu" Ćwikiem oraz Patryk "Gleba" Tołkaczewski z Krzysztofem "Kabanem" Mazurkiewiczem.

Zobacz także - kim jest Goat Parobiec?

Tradycyjnie już wyniki Gromda 10 zawierają zarówno rezultaty walk turniejowych, mistrzowskich i super fightów. W tej ostatniej kategorii swoje umiejętności zaprezentują między innymi Miłosz "Wąsu" Wąsik i Marcin "Wasyl" Wasilewski.

 

 

Gromda 10 wyniki gali

Wyniki gali Gromda 10 to nie tylko wyniki walk, ale z perspektywy organizatorów również rezultaty sprzedażowe. Gromda od początku działalności jest bowiem transmitowana w systemie PPV. Z racji tego, że to już 10. gala Gromda, wygląda na to, że wyniki Gromda są naprawdę przyzwoite, jeśli chodzi o aspekty finansowe. Gdyby tak nie było, z pewnością Mariusz Grabowski i spółka nie kontynuowaliby tego projektu tak długo.

Gromda 10 wyniki walk

Wyniki walk Gromda 10 poznaliśmy w piątkowy wieczór. Kto zgarnął 100 tysięcy złotych, a kto pas mistrza Gromda? Kto skradł show, jeśli chodzi o super fighty? Odpowiedzi na te pytania znajdują się poniżej:

Walka wieczoru:

 

Mateusz "DON DIEGO" Kubiszyn pokonał Vasyla "VASYLA" Halycha przez TKO, runda V,

 

Turniej główny:

 

Arkadiusz "Karabin" Sauter pokonał Denisa "Romusia" Romka przez TKO, runda III,

Marcin "Żelo" Żelechowski pokonał Jana "Tanka" Suleckiego przez TKO, runda II,

Brad "Dalton" Watson pokonał Piotra "Buba" Ćwika przez TKO, runda I,

Patryk "Gleba" Tołkaczewski pokonał Krzysztofa "Kabana" Mazurkiewicza przez TKO, runda I.

Patryk "Gleba" Tołkaczewski pokonał w finale Brada "Daltona" Watsona przez TKO, runda I

 

Super fight Gromda 10:

 

Sebastian "Scarface" Skiermański pokonał Miłosza "Wąsu" Wąsika przez KO, runda I,

Mateusz "Niedźwiedź" Kopeć pokonał Miłosza "Wąsa" Wąsika przez KO, runda I,

Marcin "Wasyl" Wasilewski pokonał Johna "Big Bad Johna" Fergusona przez TKO, runda II.