W najbliższych dniach czekają nas arcyciekawe zestawienia, a to za sprawą rozgrywek ligowych w wielu europejskich krajach. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher GoPlusBet oferuje kurs 150.00 na szlagierowe starcie Legii Warszawa z Lechem Poznań.

Na pojedynek Wojskowych i Kolejorza czekali wszyscy fani polskiego podwórka piłkarskiego. W niedzielne popołudnie o 17:30 warszawska Legia przywita u siebie gości z Poznania. Bukmacher GoPlusBet przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, dzięki której możemy zagrać hit 15. kolejki Ekstraklasy po kursie wynoszącym 150.00.

Jak skorzystać z promocji?

W celu skorzystania z promocji należy zarejestrować się w GoPlusBet z kodem TYPERVIP i zweryfikować konto (udzielając także wszystkich zgód marketingowych). Kolejno należy dokonać pierwszego depozytu w historii konta na kwotę min. 20 PLN. Jeśli gracz dokona depozytu na kwotę min. 50 PLN, oprócz promocji na mecz Legia vs Lech, przysługiwać mu będzie bonus 100% od pierwszego depozytu do 300 PLN. W dalszej części trzeba postawić przedmeczowy zakład SOLO na zwycięstwo Legii lub Lecha za stawkę wynoszącą dokładnie 1 pln. Jeśli zakład okaże się wygrany, gracz otrzyma bonusowe 150 PLN.

  • W dniach 10.11-12.11, do 17:29, zarejestruj konto w GoPlusBet z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Dokonaj depozytu min. 20 pln (jeśli wpłacisz min. 50 PLN skorzystasz dodatkowo z bonusu 100% od pierwszego depozytu do 300 PLN)
  • Postaw przedmeczowy kupon SOLO na wygraną Legii Warszawa lub Lecha Poznań za stawkę wynoszącą dokładnie 1 PLN
  • Za wygrany kupon gracz otrzyma bonus w kwocie 150 PLN

Bonusowa kwota trafi na konto gracza do godz. 17:00 następnego dnia po rozliczeniu zakładu. W celu wypłaty freebet należy obrócić 2-krotnie. Freebet należy wykorzystać na kuponie z min. 3 zdarzeniami z min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.30. Nie dotyczy zakładów wirtualnych i gier karcianych. Termin ważności freebetu to 7 dni od momentu otrzymania. Promocja łączy się z ofertą powitalną. Kupon należy postawić za środki z salda depozytowego. Maksymalna kwota wygranej, jaka może zostać przekazana na saldo depozytowe z otrzymanego bonusu wynosi 5000 PLN.