Bukmacher Superbet przyzwyczaił nas do dużej aktywności marketingowej. Tym razem firma została głównym sponsorem Spodek Super Cup, który odbędzie się 14 stycznia w Katowicach. Akcja ma podłoże charytatywne, podczas której zbierane będą środki na Dom Aniołów Stróżów. Klienci bukmachera mogą liczyć z tej okazji na dodatkowe korzyści, ponieważ Superbet przewidział możliwość uzyskania freebetów za określone aktywności.

Charytatywna akcja bukmachera Superbet!

Podczas Spodek Super Cup, gdzie na hali w Spodku zmierzą się takie drużyny jak: Górnik Zabrze, GKS Katowice, Banik Ostrawa, Podbeskidzie Bielsko-Biała, ROW Rybnik oraz Żelezarne Podbrezova, poza dawką sportowych emocji, pojawi się również możliwość wsparcia celu charytatywnego. W parze z tym, będzie szła możliwość uzyskania darmowych zakładów do bukmachera. Wybierając się na to wydarzenie, warto wcześniej się przygotować i założyć konto używając kod promocyjny Superbet.

Podczas turnieju wydzielona będzie specjalna strefa, na której znajdować będą się ławeczki i sztangi, z obciążeniem od 80 do 100 kilogramów, które będzie dobierane na podstawie wagi uczestnika. Każde udane wyciśnięcie sztangi, oznaczać będzie 10 zł freebetu dla uczestnika oraz 10 zł na konto stowarzyszenia Domu Aniołów Stróżów. W przypadku więcej niż jednego udanego wyciśnięcia, kwoty będą się sumować. Oznacza to, że w przypadku, gdy uczestnik dziesięciokrotnie wyciśnie na ławeczce dane obciążenie, to otrzyma 100 zł freebetu i taką samą kwotą zasilone zostanie konto Stowarzyszenia. Bukmacher jest gotowy przekazać nawet 10.000 zł.