Po zakończeniu ceremonii ważenia gali Clout MMA 2, która odbędzie się już w dzisiejszy wieczór, przyszła pora na wywiady. Jeden z bohaterów tego wydarzenia, czyli Krzysztof "Wujaszek Fericze" Ferenc, udzielił wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu dla kanału MMA -Bądź na biężaco. Został on zapytany, co myśli na temat dodania do karty walk pojedynku Nikita vs Goha Magical, czyli zawodniczek związanych z patoinfluencerem - Danielem Magicalem.

Wujaszek Fericze krytuje starcie Nikita vs Goha Magical

Po środowej konferencji prasowej, podczas której Clout MMA ogłosiło kontrowersyjne zestawienie Gohy z Nikitą, w mediach społecznościowych wybuchła ogromna burza. Bardzo duża ilość komentarzy dotyczyła promowania patologii przez organizacje Clout. Pojawiły się także opinie, że takie osoby nie powinny występować publicznie w walkach freak-fightach, które oglądają potem niepełnoletnie osoby. Oberwało się również głównym twarzom federacji, Lexy Chaplin i Sławomirowi Peszko, że wyrazili zgodę na takie coś.

Prowadzący program Kanapowczynie na kanale TTV również zgodził się z tymi opiniami internautów, twierdząc jednocześnie, że nie dziwią go negatywne komentarze na temat tej walki

Też tak uważam. Jestem człowiekiem szczerym, może organizatorom i właścicielom federacji Clout MMA to się może nie spodobać, mnie osobiście to zestawienie się nie podoba. Uważam że być nie powinno, tego zestawienia i rozumiem to ogromne poruszenie. Ja też jestem tym poruszony, natomiast ja obserwowałem do samego końca jak będzie wyglądała karta, i mnie ilość pojedynków i rodzaj pojedynków satycjankowal uważam, że są fajne sportowo, fajne freakowo, nie ma takiej skrajnej patologii, natomiast nie podoba mi się to, że w ostatnim momencie wpadła taka niespodzianka. Ja sie z tym nie utożsamiam, wolałbym żeby ta walka Nikity i pani Gosi odbyła się w jakieś innej przestrzeni niż na tej gali, której się bije.Nie chce się pod tym podpisywać. Mam duże obawy, czy to się nie skończy źle - oznajmił zawodnik Clout MMA.

Wujaszek Fericze na gali Clout MMA 2 zmierzy się z członkiem ekipy Strong Ekipy - Konradem Karwatem. Starcie obydwu panów odbędzie się w formule MMA na dystansie 3 rund po 3 minut.