Marcin "Polish Zombie" Wrzosek i Piotr "Szeli" Szeliga zmierzą się w rewanżowym starciu na gali FAME MMA 19. Wokół Szeligi jest ostatnio bardzo głośno w związku z jego związaniem się z żoną swojego trenera, który uległ poważnemu wypadkowi podczas walki. Wrzosek walczy nie tylko dla siebie, ale reprezentuje też osoby, które nie do końca popierają decyzję Szeligi. Kiedy walka Wrzosek vs Szeliga? O której godzinie walka Wrzosek vs Szeliga?

Wrzosek vs Szeliga - data

Walka Wrzosek vs Szeliga odbędzie się w sobotę 2 września 2023 roku. Ten pojedynek oraz pozostałe walki możesz obstawić w Betclicu, który przygotował ciekawy bonus na start. Wystarczy założyć konto wpisując kod promocyjny betclic i zyskać pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

O której godzinie walka Wrzosek vs Szeliga

Organizacja FAME MMA ustaliła oficjalną kolejność walk na kilka tygodni przed wydarzeniem w krakowskiej Tauron Arenie. Sama gala rozpocznie się studiem o godzinie 19:30, które poprowadzi DeeJayPallaside wraz z gośćmi. Następnie będzie można obejrzeć dwie darmowe walki na otwartym kanale YouTube. Po nich czekają nas główne pojedynki wieczoru, dlatego warto śledzić relację i wyniki FAME MMA 19. Starcie Wrzoska z Szeligą znajduje się na 4. miejscu w karcie walk. W związku z tym obaj zawodnicy powinni wejść do klatki około godziny 21:15.