W obecnych czasach metody płatności u bukmacherów rozbudowane są do całego wachlarzu sposobów na przelew. Oczywiście najpopularniejszymi metodami płatności wciąż pozostają karty płatnicze oraz przelewy bankowe, jednak wpłaty i wypłaty u bukmacherów z biegiem czasu otwierają się również na portfele elektroniczne czy różnego rodzaju systemy płatności internetowych.

Zalety wpłaty gotówki w punkcie naziemnym

Chociaż w Internecie pojawia się coraz więcej innowacji, niekiedy zmuszeni jesteśmy do wykorzystania standardowych funkcjonalności. Metody płatności u bukmacherów internetowych nie obejmują najpopularniejszej formy przekazu pieniężnego, jakim jest gotówka. Posiadanie jej umożliwia nam jedynie przypisanie środków do naszego konta poprzez odwiedziny w punkcie stacjonarnym, gdzie pracownik danego bukmachera będzie mógł dokonać transferu wybranej przez nas kwoty na konto gracza.

Choć wciąż podejmowane są liczne działania, by wszystkie metody płatności u bukmacherów były realizowane błyskawicznie i bez żadnych komplikacji, internetowe transakcje zawsze są obarczone ryzykiem. Wina może nie leżeć ani po naszej stronie, ani po stronie bukmachera - niekiedy problem pojawi się w kwestii pośrednika płatności. W takim przypadku pozostajemy w sytuacji bez wyjścia.

Wady wpłaty gotówki w punkcie stacjonarnym

Niewątpliwie, liczba dostępnych metod płatności u bukmacherów internetowych jest dużo szersza, niż w przypadku lokalu stacjonarnego. Nie to jest jednak największym problemem w kwestii wpłat w punkcie. Uciążliwe jest przede wszystkim to, że jesteśmy uzależnieni od godzin otwarcia danej placówki. Jeżeli mamy ochotę skorzystać z usług bukmachera w niedzielę bądź święta, musimy liczyć się z tym, że w przypadku punktów stacjonarnych możemy - kolokwialnie mówiąc - odbić się od ściany.

Nie zawsze bowiem lokale są otwarte. Podobnie ma się sprawa również w sytuacji, gdy chcemy skontrować zawarty zakład o późnej godzinie lub generalnie obstawić kupon w porze nocnej. Wszystko to powoduje ograniczenia wynikające z wpłat w punkcie stacjonarnym. Dużo wygodniejsze są wpłaty i wypłaty u bukmacherów online.

Co jest potrzebne do wpłaty pieniędzy w lokalu?

Zazwyczaj do dokonania przekazu środków na konto gracza w lokalu naziemnym nie potrzeba przesadnie dużej liczby informacji. Niezbędne będzie przygotowanie naszego loginu lub adresu e-mail, a niekiedy także numeru klienta, czasami nazywanego również numerem PIN. Oprócz tego konieczna jest także weryfikacja tożsamości, która odbywa się w dwóch formach: poprzez okazanie dowodu osobistego lub na skutek przywołania losowych cyfr z naszego numeru PESEL.

Główną kwestią jest oczywiście sama wpłata. Musimy więc mieć ze sobą gotówkę lub kartę płatniczą, która umożliwi dokonanie płatności w zakładach bukmacherskich. Nic poza tym nie będzie nam potrzebne. Jak więc widać, wpłaty i wypłaty u bukmacherów w lokalu są możliwe. Nie wymagają one zbyt wielu danych i nie są kłopotliwe ani czasochłonne. Jest to więc dobra alternatywa dla opcji internetowych.

U kogo można wpłacić pieniądze w punkcie naziemnym?

Metody płatności u bukmacherów ograniczają się przeważnie do opcji internetowych, ponieważ większość operatorów nie posiada swoich punktów naziemnych. Opcja wpłaty gotówki ogranicza się więc do części firm, które zdecydowały się otworzyć lokale stacjonarne. Aktualnie spośród wszystkich legalnych w Polsce bukmacherów wpłatę w punkcie oferują cztery firmy – Fortuna, STS, LVBET oraz Superbet.

Poniżej szczegółowo opisujemy procedurę dokonania wpłaty w taki sposób oraz dodatkowe informacje, które będą przydatne dla klientów punktów stacjonarnych.

Czym jest iKonto Fortuna?

U bukmachera Fortuna iKonto jest niczym innym, jak po prostu naszym internetowym kontem gracza. Jest do niego przypisany indywidualny numer klienta, a także login i hasło. Rejestracja u tego operatora skutkuje właśnie utworzeniem iKonta, którego posiadanie pozwala nam na zawieranie zakładów i korzystanie z pełnej funkcjonalności bukmachera.

Posługując się nim uczestniczymy też w rozmowach na czatach oraz w Strefie Typera. Ponadto iKonto ma zastosowanie zarówno w wersji internetowej, jak i w punkcie naziemnym, na przykład poprzez wpłatę gotówki na iKonto.

Jak wpłacić pieniądze do Fortuny?

Podstawą gry u bukmachera jest oczywiście zasilenie depozytu, co umożliwi nam rozpoczęcie zmagań w ramach zawieranych zakładów. Rozważając, jak wpłacić pieniądze do Fortuny, musimy przede wszystkim skonkretyzować, w jaki sposób zamierzamy te środki przekazać. Jeśli korzystamy z bukmachera w wersji internetowej, to do wyboru mamy szeroką gamę metod płatności online w Fortunie.

Poniżej opisujemy, jak doładować iKonto Fortuna poprzez wykorzystanie różnych sposobów przelewu. Między innymi do wyboru są w Fortunie płatności kartą, przelewy bankowe oraz wpłata gotówki.

Ile trwa przekazanie środków na konto gracza w Fortunie?

Większość sposobów płatności Fortuny jest natychmiastowa, dzięki czemu będziemy mogli wykorzystać przeznaczone na grę środki już po chwili od ich przetransferowania. Należy jednak mieć oczywiście na uwadze co najmniej kilkuminutowy poślizg wynikający z przetwarzania naszego przelewu.

Nie powinno jednak trwać to zbyt długo. Niektóre z banków nieobjęte osobnym banerem w zakładce płatności wymagają jednak ręcznego zaksięgowania przez dział finansowy Fortuny, co może potrwać maksymalnie 3 dni robocze. Zazwyczaj nie będziemy zmuszeni czekać tak długo - jest to górna granica, jaką zastrzega sobie firma.

Czy mogę wpłacać w Fortunie pieniądze z konta tymczasowego?

Tak, korzystając z konta tymczasowego mamy możliwość dokonywania wpłat. Warto jednak pamiętać, iż każdy bukmacher posiada górne limity przepływu środków w przypadku niepełnych kont. Przeważnie kwota ta oscyluje wokół 4-5 tysięcy złotych. Sam przelew nie będzie jednak niemożliwy do wykonania. Pamiętajmy, że nie będziemy mieć za to żadnej opcji wypłaty - do tego potrzebne jest uzupełnienie profilu o wszystkie potrzebne informacje, w tym również skan dowodu osobistego.

Ile kosztują płatności Fortuna?

Za dokonywane na konto gracza płatności Fortuna nie pobiera żadnej prowizji czy dodatkowych opłat. Możemy więc wykorzystać przekazany kapitał w stu procentach. Pamiętajmy jednak, że firmę obowiązuje odprowadzanie podatku od stawki każdego zawartego zakładu w wysokości 12% kwoty.

Z tego względu wpłacając 100 złotych musimy liczyć się z faktem, iż tak naprawdę wykorzystujemy tylko 88 złotych. Niestety wynika to z regulacji krajowych, więc u każdego innego organizatora zakładów wzajemnych sytuacja będzie wyglądać dokładnie tak samo.

Metody płatności Fortuna

Jeśli chodzi o bukmachera Fortuna metod płatności jest cały wachlarz. Minimalną kwotą wpłaty poprzez niektóre z systemów jest nawet jedna złotówka, a maksymalnie możemy jednorazowo przekazać na nasze konto gracza 100 tysięcy złotych. Należy jednak pamiętać, iż minimalna stawka umożliwiająca zawarcie zakładu wynosi 2 złote. Metody płatności online w Fortunie umożliwiają transfer środków poprzez:

 • kartę płatniczą
 • przelew bankowy
 • usługę BLIK
 • system PayU
 • Apple Pay
 • Tpay

Możliwe jest również przekazanie pieniędzy w każdym punkcie stacjonarnym, by następnie pracownik lokalu zasilił nimi nasze konto. Poniżej opisujemy, jak wygląda wpłata gotówki w Fortunie. Oczywiście korzystając z usług firmy w punkcie naziemnym możemy też zawrzeć zakład bez konta, płacąc bezpośrednio.

Jak wygląda wpłata gotówki w Fortunie?

Zasilenie iKonta Fortuna w punkcie naziemnym to nic skomplikowanego. Podstawową informacją, którą musimy przygotować, by mieć jak doładować iKonto Fortuna, jest nasz numer klienta, inaczej nazywany również numerem PIN. Gdzie go znaleźć? Istnieją dwie możliwości. Jeżeli posiadamy kartę Fortuna Klub Plus, numer ten znajdziemy na odwrocie karty pod kodem kreskowym.

Zawsze zaczyna się on od numeru 3. Jeśli natomiast takiej karty nie posiadamy, musimy skorzystać z naszego konta online. Należy zalogować się na swoje iKonto, wejść w zakładkę "Ustawienia", a następnie przejść do "Zmiany danych". Numer znajduje się pod pozycją "Numer klienta/karty" i zaczyna się od cyfry 9.

Mając przygotowany numer klienta, będziemy mogli bez trudu zasilić iKonto Fortuna w punkcie naziemnym. Musimy udać się do najbliższego lokalu tego operatora, przekazać gotówkę i poprosić o doładowanie konta. Oczywiście nie będzie również problemu, by dokonać w Fortunie płatności kartą. Pracownik najprawdopodobniej poprosi nas o okazanie dokumentu, by zweryfikować naszą tożsamość. Gdy wszystko zostanie prawidłowo zweryfikowane, pieniądze pojawią się na naszym koncie.

Kiedy mogę skorzystać ze wpłaty gotówki w punkcie naziemnym Fortuny?

Możliwość dokonania wpłaty na iKonto poprzez przekazanie pieniędzy w punkcie naziemnym możliwe jest przez cały czas, gdy otwarte są lokale. Aby uzyskać informację, w jakich godzinach możemy odwiedzić dany punkt stacjonarny Fortuny, należy sprawdzić to poprzez wyszukiwarkę, wpisując konkretny punkt w danym mieście czy dzielnicy.

STS wpłata w punkcie

Lider polskiego rynku bukmacherskiego STS doładowanie konta uczynił bardzo prostym. Operator zagwarantował swoim klientom ogromny wybór, jeśli chodzi o sposoby, dzięki którym mogą oni przekazać pieniądze na konto gracza, by móc zawierać za nie zakłady. Poniżej opisane zostały wszystkie dostępne w STS metody płatności. Dowiecie się również, jak wpłacić pieniądze na STS, chociaż sama procedura jest niesamowicie łatwa i przystępna dla każdego.

Jak wpłacić pieniądze na konto w STS?

U bukmachera STS jak wpłacić pieniądze możemy wybrać spośród wielu dostępnych sposobów transferu środków. Zasadniczo jednak należy zastosować podział na płatność internetową oraz przekazanie pieniędzy w punkcie stacjonarnym. Oczywiście znacznie popularniejsza jest obecnie forma elektroniczna, jednak trzeba wziąć pod uwagę każdy wariant.

Wpłata poprzez przelew czy kartę kredytową jest bardzo łatwa. Wystarczy wejść w zakładkę "Wpłata" na stronie internetowej lub w aplikacji bukmachera, a następnie postępować zgodnie z instrukcją, która będzie wyświetlać się na ekranie. W ostatecznym etapie zostaniemy najpewniej przeniesieni na zewnętrzną stronę banku lub systemu płatności, co zwieńczy proces wpłaty.

Ile kosztuje doładowanie konta STS?

Oprócz pytania, jak wpłacić pieniądze na STS, pojawia się również wątpliwość co do ewentualnej opłaty za dokonanie transferu środków. Uspokajamy - operator nie pobiera żadnej prowizji z tytułu przekazania pieniędzy na nasze konto gracza. Niestety firma jest zmuszona odprowadzać 12% podatek od stawki każdego zawartego u nich zakładu, co w praktyce nieco zmniejszy naszą potencjalną wygraną. Pozytywem natomiast jest fakt, że nic ponad kwotę podatku nie zostanie pobrane z naszego konta.

STS metody płatności

Sposobów, jak wpłacić pieniądze na konto w STS, jest cała masa. Możliwe jest oczywiście przekazanie środków wprost z karty kredytowej lub debetowej, szybki przelew elektroniczny, BLIK, a także płatność z wykorzystaniem systemu PayU, Dotpay lub tpay. Wśród metod płatności STS znajdziemy też portfele elektroniczne Skrill, PayPal oraz Neteller.

Wiążą się one jednak z nieco wyższą minimalną kwotą wpłaty, która w przypadku standardowych sposobów przelewu wynosi złotówkę. Maksymalna wysokość wpłaty zamyka się z kolei w kwocie 50 tysięcy złotych. Wszystkie z wyróżnionych metod są natychmiastowe i sprawiają, że już po chwili od dokonania płatności pieniądze powinny pojawić się na koncie gracza. Umożliwia to bardzo szybkie zawieranie zakładów.

Czy rejestracja sms STS jest możliwa?

Na ten moment żaden z bukmacherów, również STS rejestracji sms nie posiada w swojej ofercie płatności. Niewykluczone, iż z czasem wprowadzą takie udogodnienie, które mogłoby być ciekawą alternatywą dla klasycznych płatności wykonywanych za pośrednictwem banku lub portfela elektronicznego.

Jak wygląda w STS wpłata w punkcie?

W przeciwieństwie do odbioru wygranej, w STS wpłata w punkcie możliwa jest zawsze, gdy lokal jest otwarty. Nie istnieją żadne ograniczenia w tym zakresie. W punkcie stacjonarnym STS jak wpłacić pieniądze z pewnością poinformuje nas obsługa lokalu, jednak warto przygotować się już przed wizytą u bukmachera. Należy mieć w gotowości nasz login oraz mail.

Pracownik punktu prawdopodobnie poprosi nas również o wskazanie kilku losowych cyfr z naszego numeru PESEL. Co ciekawe - nie jest konieczne posiadanie przy sobie dowodu osobistego, jednak w razie potrzeby lepiej się w niego zaopatrzyć.

Po udanej weryfikacji będziemy mogli przekazać dowolną kwotę, która zostanie przekazana na nasze konto online. W odróżnieniu od płatności internetowych nie ma tutaj żadnego dolnego ani górnego limitu wysokości wpłaty, więc możemy przekazać na nasze konto gracza dowolną sumę pieniędzy. W punkcie naziemnym możemy dokonać wyłącznie wpłaty - wypłata nie jest możliwa, jeżeli kupon nie był zawierany stacjonarnie.

Czy możliwa jest w STS rejestracja w punkcie?

Powyższy akapit jasno opisuje, jak można dokonać wpłaty na nasze konto STS w punkcie stacjonarnym. Co jednak w sytuacji, gdy takowego nie posiadamy? Bukmacher wychodzi naprzeciw oczekiwaniom potencjalnym klientom. W STS rejestracja w punkcie jest bowiem możliwa na terytorium całego kraju. Gracz otrzyma formularz rejestracyjny, który będzie musiał uzupełnić odpowiednimi informacjami w celu utworzenia konta.

Pracownik punktu naziemnego zweryfikuje tożsamość i w razie braku przeszkód aktywuje nasze konto. Otworzy nam to drogę do skorzystania ze wszystkich dostępnych funkcjonalności i usług tego bukmachera. Pamiętajmy, iż nie jest to obligatoryjne - możemy także obstawiać w punkcie bez posiadania konta. Założenie go daje nam jednak większą wygodę w zawieraniu zakładów w każdej chwili.

Dodatkowo będziemy brać udział we wszystkich akcjach i promocjach, które organizuje operator. Niektórzy klienci STS podnoszą, iż gra w punktach bez rejestracji pozwala im na względną anonimowość. Ma to jednak swoje granice, gdyż każda wygrana powyżej 2280 zł objęta podatkiem 10% od wysokich wygranych wymaga weryfikacji tożsamości przy jej odbiorze. Finalnie więc i tak zmusi nas to do podania swoich danych osobowych. Konto STS jest w stu procentach darmowe, dlatego warto skusić się na jego utworzenie.

LVBET wpłata w punkcie

Oprócz dominującego udziału w polskim rynku zakładów wzajemnych STS-u i Fortuny, punkty stacjonarne posiada także międzynarodowy bukmacher LVBET. Jest ich oczywiście zdecydowanie mniej, jednak i tam można dokonywać płatności w gotówce. Poniżej omówimy kwestię wpłat u tego operatora.

Jakie są u bukmachera LVBET metody płatności?

Pod względem wyboru metod płatności LVBET zdecydowanie nie odstaje od konkurencji. Oferują oni zarówno szybkie przelewy elektroniczne, BLIK, przekaz środków poprzez kartę płatniczą, jak i kilka systemów zewnętrznych. Dostępna jest możliwość wpłat poprzez:

 • Plix
 • Przelewy24
 • PayPal

LVBET wyróżnia się także wprowadzeniem funkcji zapłaty poprzez Paysafecard, co jest obecnie mało popularnym rozwiązaniem wśród organizatorów zakładów, a okazuje się bardzo atrakcyjnym sposobem płatności dla graczy.

Jak dokonać płatności w LVBET?

Proces wpłaty jest bardzo prosty i intuicyjny. Należy oczywiście zalogować się na konto gracza, a następnie przejść do zakładki "Wpłata" znajdującej się w naszym indywidualnym panelu klienta. Następnie zobaczymy cały katalog, jakie LVBET metody płatności oferuje. Wybieramy spośród nich interesującą nas funkcję i wpisujemy kwotę wpłaty.

Pamiętajmy, iż musi ona mieścić się w przedziale odpowiednim dla danego sposobu wpłaty. Zwykle jest to suma pieniężna mieszcząca się w przedziale od 1 do maksymalnie 25 tysięcy złotych. Następnie zostaniemy przeniesieni na zewnętrzną stronę, na której sfinalizujemy proces płatności, kierując się pojawiającymi się na ekranie instrukcjami. Analogicznie odbywać się będzie wpłata przez aplikację. Pomyślnie ukończoną procedurę przelewu zwieńczy pojawienie się środków na naszym koncie gracza.

Czy możliwa jest wpłata do LVBET w punkcie stacjonarnym?

Dzięki temu, iż bukmacher posiada punkty naziemne, wpłata do LVBET może być dokonana również z ich wykorzystaniem. Konieczne jest jednak utworzenie wirtualnego portfela Paymenticon. Aby móc tego dokonać, należy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz mieć przygotowaną nazwę użytkownika. Następnie konieczne będzie udanie się do pracownika punktu, by ten utworzył nasz portfel.

Otrzymamy login i hasło, które umożliwią nam wpłatę gotówki w lokalu, która pojawi się na naszym koncie od razu po zrealizowaniu płatności. Firma ma około kilkanaście razy mniej lokali, niż najbardziej popularni bukmacherzy, dlatego opcja ta jest użyteczna w zasadzie tylko dla mieszkańców kilku miast, w których można skorzystać z lokali LVBET.

Jakie są u bukmachera Superbet metody płatności?

Superbet to firma, która jest jedną z najmłodszych działających na polskim rynku zakładów wzajemnych. Operator prężnie rozwija się i podejmuje wiele działań mających na celu wspinanie się na szczyt w branży. Z tego względu Superbet metody płatności również dopracował bardzo dokładnie. Jak zawsze dostępna jest możliwość szybkiego przelewu elektronicznego bądź tradycyjnego przelewu bankowego. U tego bukmachera możemy również wpłacić pieniądze poprzez:

 • BLIK
 • Przelewy24
 • Tpay
 • kartę płatniczą
 • elektroniczne portfele Skrill oraz Neteller
 • Paysafecard

Od niedawna istnieje także możliwość skorzystania z portfela Revolut. W dziale FAQ Superbet szczegółowo opisano minimalne oraz maksymalne kwoty wpłaty, czas księgowania i ewentualne prowizje.

Do każdego sposobu płatności przypisano także krótką instrukcję na temat tego, jak jej dokonać. Lista ta sprawi, że żaden klient tego operatora nie powinien mieć najmniejszych problemów z przelewem środków na swoje konto gracza. Warto jednak mieć na uwadze, iż w przypadku tego bukmachera przelewy są księgowane w sposób standardowy, a jedyną błyskawiczną opcją wpłaty jest dokonanie jej poprzez kartę płatniczą lub w punkcie naziemnym. Z tego względu warto przychylić się właśnie do tych opcji, przynajmniej do czasu, gdy bukmacher wprowadzi funkcję szybkich przelewów.

Jak wpłacić pieniądze w Superbet?

Procedura wpłaty będzie różna w zależności od preferowanego przez nas sposobu płatności, jednak sama inicjacja zawsze będzie jednakowa. Należy zalogować się na swoje konto gracza w Superbet, a następnie przejść do zakładki "Wpłata". Jest ona widoczna w prawym górnym rogu. Możemy wybrać jedną z proponowanych kwot wpłaty lub wpisać obok własną, dowolną sumę pieniężną. Kolejno trzeba potwierdzić ją poprzez wciśnięcie buttonu "Wpłata". Po tym działaniu ukaże nam się lista metod płatności Superbet, spośród których musimy zdecydować się na jedną.

Po dokonaniu wyboru klikamy na zielony przycisk "Depozyt". Zostaniemy przekierowani do zewnętrznej strony płatności. Jeśli będziemy postępować zgodnie z instrukcją wpłaty przedstawioną na stronie, zostanie ona sfinalizowana poprzez przypisanie środków do naszego konta gracza. Jeżeli chcemy skorzystać z tradycyjnego przelewu, w zakładce "Wpłata" należy rozwinąć pole "Transfer bankowy", gdzie wypisane są wszystkie dane potrzebne do wykonania klasycznego przelewu.

Wpłata do Superbet w punkcie naziemnym

Na terytorium naszego kraju pojawiło się stosunkowo dużo lokali rumuńskiego bukmachera. Dzięki temu możemy w punkcie stacjonarnym dokonać wpłaty do Superbet. Opcja ta jest warta uwagi, ponieważ pieniądze pojawią się na naszym koncie gracza natychmiastowo, co umożliwi błyskawiczne skorzystanie z oferty operatora.

Minimalna kwota wpłaty w punkcie naziemnym wynosi złotówkę. Konieczne jest posiadanie przy sobie dowodu osobistego, na podstawie którego pracownik bukmachera będzie mógł zweryfikować naszą tożsamość. Potrzebne będzie również wskazanie naszego loginu. Po pozytywnym rozpatrzeniu tych kwestii będziemy mogli przekazać pracownikowi lokalu odpowiednią sumę pieniędzy, która następnie zostanie przypisana do naszego konta.

Wpłata w punkcie Paysafecard

Inną opcją szybkiej wpłaty, mając pieniądze w gotówce, jest zakup Paysafecard. Co prawda nie jest to bezpośrednio wpłata pieniędzy w punkcie, ale również nie trzeba korzystać w jej przypadku z konta bankowego. Czym jest PSC? Czy Paysafecard u bukmacherów jest stosowane? To elektroniczna metoda płatności przeznaczona głównie do użytku w sklepach internetowych. Jest to bardzo popularna forma przekazu środków, szczególnie wśród gamerów, którzy używają Paysafecard także do zasilania portfeli w różnego rodzaju grach.

Opcję płatności poprzez Paysafecard oferują następujący bukmacherzy:

 • Betclic
 • Totolotek
 • LVBET
 • TOTALbet
 • STS
 • forBET
 • Superbet
 • eTOTO
 • Betfan
 • PZBUK

W STS również można przeprowadzić podobną płatność, jednak będzie ona mniej opłacalna, ponieważ środki z Paysafecard trzeba najpierw przetransportować na portfel elektroniczny Skrill, który pobierze za ten transfer 7,5% prowizji od kwoty przelewu.

Paysafecard można zakupić w sklepie lub kiosku (dostępne nominały: 20, 30, 50, 100, 200). Stosunek ceny wynosi 1:1, czyli za nominał 20 PLN płacimy oczywiście 20 zł. W tym przypadku również obędzie się bez dodatkowych prowizji. Nie wszystkie sklepy/kioski posiadają PSC. Wpisz swoją miejscowość na stronie i sprawdź gdzie najbliżej kupisz PSC.

Powyższe opcje będą również warte skorzystania w weekendy, jeśli Twój bank nie wykonuje przelewów w soboty i niedziele. Wpłata w punkcie lub Paysafecard będzie wtedy zdecydowanie szybsza, niż czekanie na przelew z banku.

Podsumowanie - wpłata w punkcie

Obecnie na rynku bukmacherskim w Polsce działa około dwadzieścia podmiotów organizujących zakłady wzajemne. Chcąc korzystać z wpłat poprzez punkty stacjonarne, ograniczamy się tylko do czterech firm. Do tego niekoniecznie każda z nich jest w naszej okolicy. Oczywiście wpłata w lokalu naziemnym jest również alternatywą i jak najbardziej można z niej skorzystać, jednak warto wypróbować również działanie bukmacherów online, by wybrać najdogodniejszy dla siebie sposób gry.

Jeśli nie posiadasz środków ani w portfelu, ani na koncie bankowym, pozostaje ostatnia opcja. Zawsze możemy odebrać bonusy bez depozytu, które otrzymujemy za samą rejestrację kont bukmacherskich.


Czy w punktach naziemnych można wpłacić gotówką pieniądze na konto gracz?
Tak, można. Taką opcję posiada każdy bukmacher, który posiada swój punkt naziemny.
Którzy bukmacherzy umożliwiają wpłatę poprzez Paysafecard?
Taką możliwość posiadają; Betclic, Totolotek, Superbet, LVBET, TOTALbet, STS, forBET, PZBUK, Betfan, Noblebet i eTOTO.