Depozyt środków w punkcie naziemnym

0
Wpłata w punkcie naziemnym

Jak wpłacić środki na bukmachera poza przelewem?

Wpłata w punkcie naziemnym – Czasem zdarzy się sytuacja, w której pilnie potrzebujemy mieć środki na koncie gracza u bukmachera. Niestety nasze konto bankowe świeci pustkami ale… w portfelu leży sobie Władysław Jagiełło (albo inni królowie) i się do nas uśmiecha. Co wtedy? Wtedy można skorzystać z możliwości wpłaty pieniędzy na konto gracza w punkcie naziemnym. W poniższym artykule pokrótce przedstawimy, którzy bukmacherzy oferują taką możliwość i jak wygląda procedura. Na chwilę obecną są 3 firmy oferujące wpłatę w punkcie – Fortuna, LVBET i STS.

FORTUNA wpłata w punkcie

Doładowanie konta (iKonta) w punkcie gotówką przebiega w sposób prosty i szybki.

 1. Należy przygotować swój numer Klienta:
  – jeżeli posiadasz kartę FKP (Fortuna Klub Plus), wówczas numer ten znajduje się na odwrocie karty, pod kodem kreskowym i zaczyna się od cyfry 3
  – jeżeli nie posiadasz karty FKP, wejdź na swoim koncie online do zakładki Ustawienia->Zmiana danych –  numer znajduje się pod pozycją “Numer klienta/karty” i zaczyna się od cyfry 9
 2. Udać się do punktu Fortuny i poprosić pracownika o doładowanie konta
 3. W celu weryfikacji pracownik poprosi o wylegitymowanie się dowodem osobistym i podanie kilku losowych znaków z hasła
 4. Pieniądze pojawią się na koncie niemal natychmiast, bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji.

LV BET wpłata w punkcie

Wpłata gotówkowa w punkcie naziemnym LV BET jest również możliwa, choć trzeba do niej wykorzystać serwis Paymenticon. Jest to elektroniczny portfel, którego automaty znajdują się w każdym punkcie LV i który można prosto połączyć ze swoim kontem. Plusem takiego rozwiązania jest nie tylko dostępność wpłaty gotówkowej ale również możliwość grania na żywo w punktach naziemnych LV BET z wykorzystaniem ich maszyn.

 1. Należy udać się do punktu naziemnego i powiedzieć, że chce się założyć konto Paymenticon i połączyć je ze swoim kontem gracza LV BET.
 2. Pracownik zarejestruje Panu portfel, da kartę z kodem osobistym i loginem, wówczas Twoje konto gracza LV BET zostaje połączone z portfelem.
 3. W celu weryfikacji potrzebny jest dowód osobisty i login do swojego konta LV.
 4. Następnie należy zalogować się danymi z otrzymanej karty w automacie Paymenticon znajdującym się w lokalu i wpłacić w nim gotówkę na portfel.
 5. Potem w kiosku w lokalu lub z wykorzystaniem swojego smartfona/laptopa trzeba zalogować się na stronę LV BET za pomocą zakładki “Paymenticon”.
 6. Wpisać dane z otrzymanej karty i kliknąć opcję “zaloguj z wpłatą”.
 7. Środki znajdą się natychmiast na koncie gracza LV, bez żadnych opłat. Od tej pory można również obstawiać „na żywo” w punktach LV BET.

STS wpłata w punkcie

W STS doładowanie konta przebiega równie łatwo:

 1. Należy udać się do dowolnego punktu STS i zgłosić pracownikowi chęć wpłaty gotówkowej
 2. Podać pracownikowi email (login), który jest przypisany do konta.
 3. W celu weryfikacji należy podać kilka cyfr z numeru pesel. Powinno się mieć przy sobie dowód osobisty w celu potwierdzenia tożsamości.
 4. Wpłata zostanie zaksięgowana natychmiast bez żadnych opłat a pracownik wyda potwierdzenie.

Jak widać, przedstawione powyżej procedury nie są zbyt skomplikowane, wszyscy trzej wymienienie bukmacherzy oferują natychmiastowe i bezprowizyjne wpłaty. To dobra alternatywa gdy pieniądze w gotówce a nie mamy możliwości/nie chcemy wpłacać ich na konto bankowe.

Wpłata PAYSAFECARD

Inną opcją szybkiej wpłaty, mając pieniądze w ręku a nie na koncie bankowym jest Paysafecard. Czym jest Paysafecard? – elektroniczna metoda płatności przeznaczona głównie do użytku w sklepach internetowych. Jest to bardzo popularna forma płatności, jak zauważyliśmy, szczególnie wśród gamer’ów. Taką opcję płatności oferują również bukmacherzy:
LV BET Paysafecard,
Totolotek Paysafecard
ForBET Paysafecard
Wchodzimy do sklepu (lub kiosku) i przy ladzie prosimy o Paysafecard (dostępne nominały: 20, 30, 50, 100, 300). Stosunek ceny wynosi 1:1, czyli za nominał 20 pln płacimy oczywiście 20 złotych.
W tym przypadku również obędzie się bez dodatkowych prowizji.

Gdzie kupić Paysafecard?

Nie wszystkie sklepy/kioski posiadają PSC. Wpisz swoją miejscowość i sprawdź gdzie najbliżej kupisz paysafecard -> sprawdź
Na kuponie PSC znajdziesz 16-cyfrowy kod, który wpiszesz u bukmachera.
Na LV BET i Totolotku opcją wpłaty Paysafecard znajdziesz od razu po wejściu w depozyt/wpłata. Z kolei na ForBET opcja jest ukryta pod “Dotpay”.
Na STS również można przeprowadzić podobną płatność, jednak będzie ona mniej opłacalna, ponieważ środki z Paysafecard trzeba najpierw przetransportować na portfel elektroniczny Skrill, który pobierze 7,5% prowizji.

Powyższe opcje będą również warte skorzystania w weekendy jeśli Twój bank nie wykonuje przelewów w soboty i niedziele. Wpłata w punkcie lub Paysafecard będzie wtedy zdecydowanie szybsza, niż czekanie na przelew z banku.

Jeśli nie posiadasz środków ani w swoim skórzanym portfelu, ani na koncie bankowym, pozostaje ostatnia opcja – odebrać bonusy bez depozytu za samą rejestrację kont bukmacherskich:
20 PLN od LV BET
20 PLN od Fortuny
20 PLN od Totolotka

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o