Od pewnego czasu w sieci krążą shoty z TikTokowej transmisji live, w której dwie kobiety rozprawiają na temat życia romantycznego Wojtka Goli. Jedną z rozmówczyń jest Caroline Derpiński. Co właściwie panie miały na myśli i czy istnieją dowody potwierdzające te oskarżenia?

Wojtek Gola w ogniu oskarżeń - Czy są one uzasadnione?

Aktualnie w Internecie powstało niemałe zamieszanie dotyczące Wojtka Goli i jego życia uczuciowego. Wszystko za sprawą shotów z transmisji live, na której widać pewną TikTokerkę oraz Caroline Derpiński. Pierwsza z wymienionych kobiet stwierdziła, że włodarz FAME MMA miał pisać do jej przyjaciółki sprośne rzeczy, będąc w relacji ze swoją obecną partnerką.

Jakby Sophie to zobaczyła, to byłby koniec ich relacji. To jest pewne. (...) Ja nie będę tego teraz Ci mówić, ale jak zobaczyłam tą konwersację 2 dni przed Sylwestrem i zobaczyłam potem, jak oni na Sylwestra wrzucali ten taki swój filmik jak się całują.. I ja sobie myślę - to kobiety mają dwubiegunówkę?

Caroline nie do końca była przekonana co do słów swojej rozmówczyni. Spytała więc, czy ta widziała konwersację, o której mówi w realu i ta rzeczywiście to potwierdziła. Dziewczyna postanowiła przedstawić, jak wyglądało całe zajście, o którym mowa.

My siedziałyśmy obok siebie z moją przyjaciółką i ona do mnie mówi "Ty, Wojtek Gola do mnie pisze" i mi pokazuje jakie wiesz, spermiarskie tam są rzeczy.

Podczas rozmowy z Derpiński przyznała również, że partnerka Goli jest podobna do jej przyjaciółki. Co ciekawe, większość osób w komentarzach pod tymi wypowiedziami zupełnie nie wierzy w winę Wojtka. Komentujący stwierdzają, że brakuje dowodów na jego winę, a takie oskarżenia mogą pomówić jego i skrzywdzić jego partnerkę. Na ten moment mężczyzna nie odniósł się do tych rewelacji.