Już dzisiaj wieczorem będziemy mieli okazję obejrzeć ósmą galę Prime Show MMA. Organizacja przygotowała wiele ciekawych zestawień oraz Igrzyska Gladiatorów. W jednej z walk karty głównej zmierzą się Wilczak oraz Skowyra. O której godzinie jest walka?

Wilczak vs Skowyra - data

Starcie, podczas którego Krystian Wilczak zmierzy się z Dominikiem Skowyrą, będzie można oglądać już w sobotę 13 kwietnia 2024 roku podczas Prime MMA 8. Transmitowanie gali rozpocznie studio już o godzinie 20:00. Następnie zobaczymy rozstrzygnięcie zaplanowanych walk.

Galę Prime MMA 8 można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet. Z naszym kodem promocyjnym TOTALbet uzyskasz trzy zakłady bez ryzyka do 333 PLN niewymagające obrotu! W przypadku przegranej środki możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

bonus prime mma 8

O której godzinie walka Wilczak vs Skowyra?

Pojedynek Wilczaka ze Skowyrą znajduje się w środkowej części karty głównej zestawień zaplanowanych na to wydarzenie. Oznacza to, że jego rozpoczęcie może mieć miejsce około godziny 22:30. Jeśli jednak chcecie mieć pewność, że niczego nie przegapicie, obserwujcie relację tekstową i wyniki na żywo Prime MMA 8. Dzięki temu na pewno będziecie na bieżąco!

Wszystkie walki Prime Show MMA 8