To już szósta walka piątej edycji Prime Show MMA, a emocje dalej nie opadają. Wielki Bu i Lupa - jeden z cięższych wagowo pojedynków. W tej kategorii nic nie da się przewidzieć, jeden niespodziewany ruch może równać się z nokautem.

Wielki Bu pokonuje Lupę przed czasem

Wielki Bu zaczął dość odważnie - bez gardy. Możemy stwierdzić, że chciał tym sprowokować Lupę. Jednak po chwili Wielki Bu wykorzystał moment i trafił, Lupa lekko się zachwiał i zklinczował. Masiak próbował się zerwać, udało mu się. Coraz częściej zaczął trafiać, zdecydowanie wyszedł na prowadzenie w tym pojedynku. Lupa próbował obalić, ale obrona ze strony Masiaka mu nie pozwoliła - Wielki Bu wylądował na górze! Właśnie tak zakończyła się pierwsza runda.

W drugiej rundzie Wielki Bu od razu ruszył przed siebie, świetnie trafiał. Lupa szukał sprowadzenia, ale Masiak bez problemu odrzucał jego ataki. No i mamy finał walki - Masiak wszedł w dosiad z zamiarem duszenia. Udało mu się, Lupa odklepał.

Tak zakończyła się walka - Wielki Bu wygrał z Lupą przez poddanie.

Wielki Bu naprawdę pokazał się świetnie, w tym pojedynku bez problemu zdominował Lupę. Już w połowie walki widać było, że Łukasz trochę się pogubił.

 

Sprawdź wszystkie wyniki Prime Show MMA 5.