Kilka dni przed Galą PRIME MMA federacja informuje o wielkiej zmianie! Bohaterowie dwóch starć zmierzą się ze sobą w nowej formule!

W środę wieczorem na jednym z social mediów organizacji pojawiła się niespotykana dotąd w Prime zapowiedź nowej formuły. W sobotę dojdzie do starcia dwóch na dwóch. Zgodnie z pierwotnym planem federacji, na gali miało dojść do starć Dominik Skowyra vs Alex "TheBestia" Kiran oraz Dawid "Ambro" Ambroziak vs Grzegorz "Hellboy" Głuszcz. Na kilka dni przez galą, PRIME postanowiło zaproponować swoim kibicom nieco inne rozwiązanie. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej karty walk na Prime MMA 6.

Walka 2vs2 na Prime MMA 6

SKOWYRA & AMBRO vs THEBESTIA & HELLBOY LET'SSS GOO! Historyczna walka 2 vs 2 w PRIME Podczas szóstej edycji gali, która odbędzie się w tę sobotę, ogarnęliśmy prawdziwą ucztę dla fanów freak fightów. Ambro łączy siły z Skowyrą, aby dać z siebie wszystko w tej historycznej walce. Przeciwko nim staną TheBestia i HellBoy Ci dwaj zadymiarze także połączą swoje siły - czytamy w oficjalnym komunikacie federacji.’’