Weronika Piątek to kolejna zawodniczka, która spróbowała swoich sił w walce na zasadach MMA w organizacji Elite Fighters. Kto to Weronika Piątek? Weronika Piątek wiek – ile ma lat? Weronika Piątek dramat – o co w niej chodziło? Weronika Piątek walka – kto był jej rywalką w debiucie? Weronika Piątek Instagram – ile osób śledzi jej profil? Weronika Piątek Tik Tok – pod jaką nazwą można ją znaleźć na tym portalu?

Kto to Weronika Piątek?

kim jest weronika piątek

Kto to Weronika Piątek? To pytanie, które z pewnością zadało sobie wielu fanów sportów walki w wykonaniu celebrytów czy ludzi znanych z tego, że są znani. Weronika Piątek w sieci znana jest jako "iamwero". Jest twórcą internetowym – prowadzi konta na Instagramie czy Tik Toku.

 

 

 

Przez wiele lat mieszkała w Islandii, a od kilku lat ponownie mieszka w Polsce – konkretniej w Warszawie.

Weronika Piątek wiek, wzrost, waga

Jeśli chodzi o wiek, Weronika Piątek ma 21 lat. Biorąc pod uwagę wzrost, w sieci można trafić na informacje, według których Piątek ma 160 centymetrów wzrostu.

Weronika Piątek FAME czy SHAME

Weronika Piątek FAME czy SHAME – kobieta w 2020 roku wzięła udział w internetowym reality show pod nazwą "FAME czy SHAME", który emitowany był na platformie Player.pl. Kilkunastu celebrytów zamieszkało na kilka tygodni w luksusowej willi i widzowie mogli obserwować ich życie codzienne oraz to, jak zachowują się w różnego rodzaju sytuacjach.

Weronika Piątek drama

drama tiktok piątek

Weronika Piątek drama – na początku 2021 roku w sieci było głośno o dramie z udziałem „imwero”. Wszystko przez... nazwę na Tik Toku. Kobieta chciała stworzyć konto pod nazwą, z którą kojarzona jest w sieci, jednak takowa była zajęta. Właścicielka konta stwierdziła, że jest w stanie odstąpić nazwę za 200 złotych. Gdy wydawało się, że kobiety się dogadały, a Piątek wysłała właścicielce konta potwierdzenie przelewu, okazało się, że kwota nie do końca się zgadza, gdyż przelała właścicielce nie 200, a... dwa złote.

Weronika Piątek walka

Pod koniec marca 2021 roku organizacja Elite Figters ogłosiła zakontraktowanie Piątek. Jej przeciwniczką w debiutanckiej walce była znana z udziału w programie „Warsaw Shore” Ewa Piekut. Dla obu zawodniczek był to pierwszy występ w klatce na zasadach MMA.

Weronika Piątek MMA

imwero w mma

Weroniką Piątek MMA – wcześniej kobieta nie mogła pochwalić się więc doświadczeniem w sportach walki, gdyż pojedynek z Piekut był dla niej debiutanckim. Na social mediach kobiety widać było jednak nagrania i zdjęcia potwierdzające, że Piątek przygotowuje się do swojej walki. Na początku maja zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie z Igorem Zającem, zawodnikiem i trenerem specjalizującym się w muay thai i MMA.

W klatce lepsza okazała się jednak Piekut, triumfując w pierwszej rundzie i zadając Piątek debiutancką porażę.

Weronika Piątek chłopak

Patrząc na social media kobiety, wszystko wskazuje na to, że aktualnie jest ona singielką.

Weronika Piątek Instagram

Weronika Piątek Instagram – na tym portalu Piątek jest szczególnie aktywna. Jej konto o nazwie „imwero” śledzi ponad 100 tysięcy osób.

Weronika Piątek Tik Tok

Z kolei jej działalność na Tik Toku o nazwie "iamwero" obserwuje blisko 450 tysięcy użytkowników. Łącznie filmiki, które pojawiły się na jej kanale, polajkowano ponad 16 milionów razy.


Pod jakim nickiem w sieci znana jest Weronika Piątek?
Weronika Piątek w internecie znana jest jako "imwero".
Ile lat ma Weronika Piątek?
Kobieta ma 21 lat.