Już w najbliższy weekend wraca polska Ekstraklasa! W meczu otwarcia pierwszej kolejki Warta Poznań zmierzy się z Pogonią Szczecin. Poznaj typy na mecz Warta Poznań - Pogoń Szczecin!

Warta Poznań - Pogoń Szczecin typy

Jakie są najlepsze typy na Warta Poznań - Pogoń Szczecin? Pierwsza kolejka to zawsze wielka niewiadoma. Dyspozycja każdej z drużyn stoi pod znakiem zapytania, mecze towarzyskie bowiem nie zawsze odzwierciedlają realną formę zespołu. Historia spotkań pomiędzy Wartą a Pogonią pokazuje jednak, że mecze te zawsze były niezwykle zacięte.

W każdym z ostatnich sześciu spotkań zarówno Warta, jak i Pogoń zdobywała co najmniej jedną bramkę. Według nas podobnie będzie również i w tym spotkaniu, dlatego nasz typ to obie drużyny strzelą gola. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1.82.

Warta Poznań - Pogoń Szczecin kursy bukmacherskie

Jak wyglądają kursy bukmacherskie na Warta Poznań - Pogoń Szczecin? Według bukmacherów faworytem są goście. Kurs na wygraną Pogoni Szczecin wynosi 1.98. Kurs na remis to 3.85, natomiast triumf Warty Poznań został oszacowany na 4.30. To spotkanie, a także wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Promocje od bukmacherów

Gdzie znajdę promocje i bonusy na mecz Warta Poznań - Pogoń Szczecin? Wielu bukmacherów regularnie oferuje graczom promocje na zdarzenia, które można znaleźć w ich ofercie. Przy okazji tego starcia wszelkie promocje najprawdopodobniej pojawią się w dniu meczu. Warto szukać ofert promocyjnych w takich zakładkach jak Hit Dnia czy Superoferta oraz w zakładce „Promocje” na stronie Zawód Typer.

Przewidywane składy

Jakie składy w meczu Warta Poznań - Pogoń Szczecin? Przed pierwszą kolejką w ekipie Warty Poznań z urazami zmagają się Konrad Matuszewski, Adam Zrelak oraz Dimitrios Stavropoulos. Bez wątpienia są to istotni gracze dla ekipy z Poznani. Jeśli natomiast chodzi o drużynę gości, to wszyscy kluczowi zawodnicy powinni być gotowi go gry. Przewidywane składy mogą zatem wyglądać w następujący sposób:

  • Warta Poznań: Lis - Kupczak, Pleśnierowicz, Szymonowicz - Bartkowski, Żurawki, Maenpaa, Kostevych - Szmyt, Vizinger, Savic
  • Pogoń Szczecin: Stipica - Wahlqvist, Malec, Zech, Koutris - Łęgowski, Gamboa - Gorgoń, Kowalczyk, Grosicki - Zahović

Wyniki ostatnich meczów

Warta Poznań i Pogoń Szczecin grały ze sobą sześciokrotnie w ostatnich trzech latach. Pogoń wygrała trzy z tych spotkań, a także trzykrotnie padł remis. Warto również dodać, że łącznie w tych pojedynkach padło aż 16 goli. Po raz ostatni do meczu Warta Poznań - Pogoń Szczecin doszło 18 lutego tego roku. Ekipa ze Szczecina wygrała wtedy 3-1.

Warta Poznań - Pogoń Szczecin mecz w Ekstraklasie

Warta Poznań w letnim okienku transferowym straciła dwóch podstawowych środkowych obrońców. Robert Ivanov dołączył do Eintrachtu Braunschweigh, natomiast Jan Grzesik odszedł do Radomiaka. W ich miejsce jak na razie nie udało się pozyskać żadnego zastępstwa. Wzmocniony został jednak atak, bowiem do drużyny dołączył Dario Vizinger.

Pogoń Szczecin natomiast poczyniła dwa konkretne wzmocnienia w postaci Efthymiosa Koulourisa i Joao Gamboi. Ci zawodnicy powinni podnieść jakość zespołu ze Szczecina w grze ofensywnej.

Transmisja

Mecz Warta Poznań - Pogoń Szczecin został zaplanowany na 21 lipca na godzinę 18:00. Starcie to rozegra się na Stadion Dyskobolii w Grodzisku Wielkopolskim. Transmisja odbędzie się w Canal Plus Sport.


Gdzie można znaleźć typy na Warta Poznań - Pogoń Szczecin?
Typy na Warta Poznań - Pogoń Szczecin można znaleźć na naszej stronie w zakładce Typy Dnia.
Jaki jest kurs na wygraną Warty Poznań?
Kurs na wygraną Warty Poznań wynosi 4.30.