Typy na walkę Sylwester Wardęga vs Wojtek WIP Bros na FAME MMA 11 z pewnością będą jednymi z najpopularniejszych, jeśli chodzi o całą galę. Jak wyglądają kursy i zakłady bukmacherskie na ten pojedynek?

Zakłady bukmacherskie Wardęga vs Wojtek WIP Bros na FAME MMA 11

Zakłady bukmacherskie na walkę Wardęga vs Wojtek WIP Bros znajdziemy w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, która jest oficjalnym sponsorem największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy wystawione zostały od razu po tym, jak organizacja ogłosiła pojedynek, przez co mogliśmy wytypować zwycięzcę na długo przed pojedynkiem popularnych twórców internetowych.

 

 

Kursy Wardęga vs Wojtek WIP Bros na FAME MMA 11

Kursy na walkę Wardęga vs Wojtek WIP Bros od początku są bardzo wyrównane, z minimalnym wskazaniem na pierwszego z zawodników. Bukmacherzy doceniają fakt, że ma on już na swoim koncie jeden występ w klatce. Był to jednak występ wybitnie nieudany, gdyż przegrał on przed czasem z Kacprem Błońskim, prezentując się bardzo słabo. Z kolei Wojtek z WIP Bros posiada zdecydowaną przewagę warunków fizycznych, więc zapewne w tym należy upatrywać jego ewentualnych szans w starciu z – mimo wszystko – bardziej doświadczonym rywalem.

Kiedy odbędzie się Fame MMA 11?

Typy na Wardęga vs Wojtek WIP Bros na FAME MMA 11

Typy na Wardęga vs Wojtek WIP Bros są więc niezwykle trudne do wybrania. Wardęga ma za sobą jeden, bardzo przeciętny występ, z kolei o Wojtku, jeśli chodzi o jego umiejętności w MMA, nie wiadomo nic. Wydaje się jednak, że Wardęga, oswojony z klatką i znający swoje wady oraz zalety, wyciągnie wnioski i wykorzysta przewagę siły, jaką niewątpliwie będzie miał nad swoim rywalem, pokonując go najpewniej poprzez obalenie i ciosy w parterze.

Nasz typ – Sylwester Wardęga pokona Wojtka WIP Bros, kurs 1.60