Gala Bita Śmietanka już w sobotę 16 grudnia. W trakcie drugiej edycji wydarzenia organizowanego przez Xayoo zmieszą się ze sobą najbardziej znani streamerzy polskiego Twitcha. W ostatniej chwili okazało się, że w oktagonie pojawi się także Sylwester Wardęga, który skrzyżuje swoje rękawice z Maksymilianem “Vysotzky” Wysockim. O której godzinie walka Wardęgi z Vysotzkim?

Wardęga vs Vysotzki - data

Karta walk gali Bita Śmietanka 2 w ostatniej chwili została uzupełniona pojedynkiem Sylwester “Warwick” Wardęga vs Maksymilian “Vysotzky” Wysocki. Wardęga pojawi się w oktagonie dokładnie tydzień po Main Evencie na Fame MMA Reborn. Warto przypomnieć, że w pojedynku 2 na 2 przegrał z powodu dyskwalifikacji po uderzeniu Sebastiana Fabiańskiego na ziemi. Tym razem Wardęga zmierzy się z Vysotzkim, czyli jednym z popularniejszych streamerów z Xayoo Industries.

O której godzinie walka Wardęgi z Vysotzkim?

Pojedynek Sylwestra “Warwicka” Wadręgi z Maksymilianem “Vysotzkim” Wysockim jest Co-Main eventem gali Bita Śmietanka 2. Warto dodać, że karta walk Bita Śmietanka 2, to dziesięć pojedynków. Sama gala rozpoczyna się o godzinie 18:00, zaś pojedynek Wardęgi i Vysotskiego jest 9, dlatego odbędzie się około godziny 22:00-22:30. Jest to jedynie przybliżony czas tego pojedynku, ponieważ trudno określić, jak długo potrwają starcia pozostałych zawodników.