Jakiś czas temu donosiliśmy, że pewna federacja zapowiada walkę Muran vs Masa i obraża inne organizacje freakowe. Na pewien czas ten temat ucichł, jednak na Twitterze pojawił się wątek dotyczący gali Epic MMA. Według treści w nim zawartych wydarzenie ma się nie odbyć.

Michał Cichy wypowiedział się o Epic MMA! - Co będzie z walką Masy i Murana?

Choć o walce Masy z Muranem w nowej federacji freak fightowej mówi się od kilku miesięcy, to przez ten czas otrzymaliśmy dosłownie strzępy informacji. W poniedziałek 20 maja na Twitterze Michał Cichy dodał post, który jednoznacznie sugeruje, co będzie dalej z tym przedsięwzięciem. Oczywiście są to przypuszczenia, które nie zostały oficjalnie potwierdzone, jednak treść brzmi następująco:

Ptaszki ćwierkają, że gala Epic MMA z walką wieczoru masa vs Murański nie dojdzie do skutku. Powodem ma być brak chętnych zawodników, żeby zawalczyć na tej gali. Liczę, że plotki potwierdzą się.

Po kilku chwilach mężczyzna poprawił swój wpis, dodając komentarz, mówiący, że:

UPDATE: Gala prawdopodobnie nie odbędzie z powodu problemów formalnych Masy, a nie z powodu karty. Ta miała być już skompletowana.

Jak wiadomo, Jarosław "Masa" Sokołowski jest świadkiem koronnym i to na tej płaszczyźnie mogły pojawić się problemy. Po tym dodatkowym wpisie wiele osób w komentarzach wykazało ciekawość, co do tego, kto miał w ogóle pojawić się w karcie walk gali Epic MMA. Jak wiadomo, organizacja sama stworzyła post, w którym przekonywała od udziału w swoim wydarzeniu.

Inni natomiast nie dowierzają, że te informacje są prawdziwe. O tym, co będzie dalej z tą pełną niewiadomych federacją, dowiemy się zapewne w najbliższych tygodniach.