Jeden z najbardziej nieprzewidywalnych pojedynków piątej edycji Prime Show MMA 5, czyli Ztrolowany i Tarzan, zakończył się dość nieciekawie. Jak jednak doszło do przerwania walki i decyzji o werdykcie no contest?

Wynik no contest podczas walki Ztrolowanego i Tarzana

Mało kto spodziewał się po Ztrolowanym dobrego wyniku, jednak od samego początku walki pokazywał on się całkiem w porządku. Szybkie tempo i ruchy, energiczne ciosy na pewno zdziwiły Tarzana. Jednak na początku pojedynku żaden z zawodników nie trafiał celnie. W pierwszej rundzie Leśniak próbował ruszać z szarżą, jednak Ztrolowany skutecznie się bronił. Po chwili jednak pojedynek został przerwany na krótki czas - Ztrolowany zgłosił uderzenie palcem w oko. Po przerwie zawodnicy wrócili do pojedynku, jeden jak i drugi nie byli chętni do walki. Zostali nawet upomnieni przez sędziego, aby zaczęli się bić. I tutaj zakończyła się runda pierwsza.

Razem ze startem rundy drugiej Leśniak i Ztrolowany byli aktywniejsi. Tarzan podszedł do przodu, jednak nic nie wyszło z tej akcji. Po chwili Tarzan trafił Ztrolowanego w klinczu pod siatką, a ten upadł. Ogromna ilość ciosów została wyprowadzona w jego stronę. Wyglądało to, jakby zapowiadał się koniec walki na korzyść Leśniaka, jednak sędzia był zmuszony przerwać pojedynek ze względu na uderzenia w tył głowy!

W ten sposób, walka Tarzan vs Ztrolowany zakończyła się jako no contest.

Na pewno dla fanów freak fightów i zaciętej walki nie jest to wynik zadowalający. Mamy nadzieję, że to będzie jedyny taki werdykt podczas sobotniej gali.

 

Sprawdź wszystkie wyniki Prime Show MMA 5