Podczas Prime MMA 8 mieliśmy okazję poznać niespodziewanego zwycięzcę Igrzysk Gladiatorów, a po rozstrzygnięciu tego turnieju przyszedł czas na równie wyczekiwaną walkę. W oktagonie federacji Paweł Jóźwiak zmierzył się z Jakubem "Japczanem" Piotrowiczem. Zwycięzca był tylko jeden!

Jóźwiak pokonuje Japczana w 3 rundzie! - Prime MMA 8

Choć między mężczyznami jest spora różnica wieku, to Japczan był minimalnie typowany jako potencjalny wygrany tego starcia. Piotrowicz już na początku wyprowadził wiele mocnych ciosów, jednak Prezes był nieustępliwy i zdeterminowany. Józwiak też zdecydował się na ofensywę w postaci mocnych ciosów, które zachwiały jego rywalem. Finalnie runda pierwsza należała do Pawła.

W drugim etapie podczas dynamiczego początku to Jóźwiak przejął inicjatywę. Po kilku chwilach udało mu się trafić Japczana, który znalazł się na macie i doszło do liczenia. Mimo chęci do walki zgłosił on palec w oko, dlatego medycy sprawdzili jego stan, a sędzia dał mu chwilę przerwy. Po jego powrocie doszło do salwy ciosów ze strony Pawła, które doprowadziły do kolejnego liczenia, po którym Piotrowicz się podniósł.

Nadszedł czas na trzeci etap, w którym znów doszło do liczenia na korzyść Prezesa. W jego rezultacie Paweł Jóźwiak pokonał Japczana przez TKO w 3 rundzie na Prime MMA 8!