Kiedy już zobaczyliśmy Paramaxila w nietypowej sytuacji z Olejnikiem podczas wydarzenia Prime MMA 8, nastąpił moment finału Igrzysk Gladiatorów. W oktagonie zmierzyli się Rafał Pazik, Maciej "Wujek Samo Zło" Gnatowski, Ronaldo "Czarny Polak" Miranda i Hubert "Dredziasty" Węzka. Kto został ostatecznym zwycięzcą?

Niespodziewany zwycięzca Igrzysk Gladiatorów Prime MMA 8!

Już na samym początku Rafał Pazik wylądował na macie, a zostało to spowodowane ciosami czarnego Polaka. Wujek Samo Zło w tym momencie walczył z Dredziastym, który finalnie odpadł z walki. W tej sytuacji Pazik wraz z Gnatowskim gonili po oktagonie Czarnego Polaka, którego tej dwójce trudno było pokonać.

Był on ogromnie trudnym przeciwnikiem pomimo faktu, że dwóch mężczyzn wyprowadzało ciosy w jego kierunku. Po chwili znalazł się on jednak na macie, choć powrócił do dalszego starcia. Rafałowi jednak udało się doprowadzić do ponownego wylądowania Mirandy na macie, co doprowadziło do jego liczenia.

Po jego wstaniu Pazik znów posłał na deski Czarnego Polaka, a on nie zdecydował się na dalszą walkę. W finale zmierzył się Rafał i Wujek Samo Zło. Po kilku sekundach było jasne, że Rafał Pazik został zwycięzcą Igrzysk Gladiatorów!