Po raz pierwszy federacja KSW pojawia się w Gdyni na 84 edycji swojego wydarzenia! Całą galę rozpoczęła walka Miłosza Melcherta z Patrykiem Chrobakiem. W karcie walk KSW 84 znalazło się jeszcze sporo mocnych zawodników.

Melchert vs Chrobak - NO CONTEST na KSW 84

Starcie w kategorii koguciej rozpoczęli zawodnicy, którzy mieli już styczność z walkami w federacji. Oboje jednak przegrywali. W tym pojedynku pierwsza runda nabrała rumieńców, kiedy Miłosz Melchert otrzymał mocny łokieć w wątrobę. Finalnie jednak udało mu się wyjść z tej sytuacji i powrócił do starcia.

Walka zdawała się coraz bardziej intensywna. W pewnym momencie doszło do zderzenia głów, co zakończyło się krwawieniem Chrobaka. Lekarz stwierdził, że nie powinien on dalej walczyć, gdyż uraz miałby zbyt duży wpływ na kontynuację pojedynku. Kto wygrał walkę Chrobak vs Melchert na KSW 84?

Jak podano do wiadomości, pojedynek kończy się bez werdyktu. W takiej sytuacji walka zakończyła się po 2 minutach i 42 sekundach. Możemy się tylko domyślać, że na następnej gali dojdzie do rewanżu. Sprawdźcie, jak wyglądają inne wyniki KSW 84.