Wszystkie walki KSW 84

Za nami gala KSW 84 w Gdyni. Łącznie byliśmy świadkami dziesięciu starć. Najciekawiej zapowiadała się oczywiście walka wieczoru, w której Phil de Fries po raz dziewiąty bronił pasa KSW w wadze ciężkiej. W co-main evencie Sebastian Przybysz podejmował Islama Djabrailova, a Damian Janikowski mierzył się z Cezarym Kęsikiem. Kto wygrał na KSW 84? Jakie są wyniki KSW 84?

KSW 84 wyniki - kto wygrał?

Pierwszym pojedynkiem dwóch młodych talentów w kategorii koguciej, który można było typować w LVBet (sprawdź: kod promocyjny lvbet) było starcie Patryka Chrobaka i Miłosza Melcherta. Starcie zakończyło się w 2 minucie i 45 sekundzie nieintencjonalnym zderzeniem głowami i wynikiem no contest.

Drudzy do klatki wyszli Damian Mieczkowski i Borys Dzikowski. Pierwsza runda przebiegła pod pełną dominacją Mieczkowskiego, który mocno rozbił swojego rywala. W kolejnych odsłonach Mieczkowski cały czas starał się zamykać Dzikowskiego pod siatką i trzymać krótki dystans. Ta taktyka się opłaciła, a sędziowie zgodnie oznajmili zwycięstwo Damiana Mieczkowskiego, który zanotował drugie zawodowe zwycięstwo w karierze.

Brazylijską batalię zwyciężył Gustavo Oliveira, który pokonał w trzeciej rundzie przez TKO Bruno Santosa i tym samym zanotował pierwsze zwycięstwo w KSW.

Błyskawicznie zakończyła się walka Damiana Stasiaka, który w pierwszej rundzie poddał Pascala Hintzena.

W piątej walce na gali KSW 84 Henry Fadipe zmierzył się z Krystianem Kaszubowskim. Pierwsza odsłona padła łupem Polaka, który celnie trafiał Nigeryjczyka. Pozostałe dwie zdaniem sędziów wygrał Fadipe i to on przez niejednogłośną decyzję okazał się zwycięzcą. Nigeryjczyk odniósł pierwsze zwycięstwo na punkty w karierze.

W szóstej walce zmierzyli się Gdynianin, Bartosz Leśko i debiutujący w KSW Nemanja Nikolić. Leśko stopniowo ustawiał sobie rywala ciosami i kopnięciami. W końcówce pierwszej rundy wyprowadził kapitalne kopnięcie obrotowe, które doszło do szczęki Serba. Nikolić padł na matę, a tam na 20 sekund przed końcem rundy Leśko skutecznie zastosował duszenie zza pleców i Serb był zmuszony odklepać.

Dwunasty nokaut w karierze zanotował Darko Stošić, który w ten sposób pokonał w trzeciej rundzie Stefana Vojcaka.

W ósmej walce zmierzyli się Damian Janikowski i Cezary Kęsik. Obaj panowie zostawili serce w klatce. W pierwszej rundzie w stójce przeważał Janikowski. Druga odsłona układała się po myśli brązowego medalisty olimpijskiego, jednak pod koniec opadł z sił, co próbował wykorzystać Kęsik. Janikowski w tej walce kilkukrotnie obalał swojego rywala, co finalnie przesądziło o decyzji sędziowskiej na jego korzyść.

W co-main evencie Sebastian Przybysz poddał w trzeciej rundzie Islama Djabrailova.

W main evencie Phil de Fries po raz dziewiąty obronił tytuł mistrza KSW w dywizji ciężkiej, poddając w drugiej rundzie Szymona Bajora. Warto dodać, że sędzia nie zauważył pierwszego odklepania Polaka podczas duszenia. Walka została przerwana dopiero w momencie, gdy Bajor stracił przytomność.

KSW 84 wyniki walk

KSW 84 wyniki walk na żywo znajdziecie w tym właśnie miejscu. Pogrubiona czcionka u zawodnika oznacza jego zwycięstwo.

Walka wieczoru (o pas mistrzowski)

Co-main event

Karta główna 

Karta wstępna

baner ksw 84

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 84. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!