Już w najbliższą sobotę, 26 sierpnia we Wrocławiu, odbędzie się największa walka bokserska w historii naszego kraju. Były niekwestionowany mistrz wagi cruiser oraz aktualny mistrz świata wagi ciężkiej organizacji WBA, WBO, IBF i IBO, Oleksandr Usyk, zmierzy się z Danielem Dubois. Ceny biletów wahają się między 49 a 9999 PLN. Gdzie kupić bilety na Usyk vs Dubois?

Usyk vs Dubois - bilety

Bilety na Usyk vs Dubois to coś, co z pewnością interesuje kibiców nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Oleksandr Usyk to największa gwiazda światowego boksu, zaraz obok Tysona Fury czy Anthony'ego Joshuy. Daniel Dibous to natomiast 25-letnia brytyjski pięściarz, który w niedługim czasie ma wejść na szczyt wagi ciężkiej.

Usyk vs Dubois bilety są dostępne za pośrednictwem strony ebilet.pl. Sprzedaż wystartowała 17 lipca.

Cena biletów Usyk vs Dubois

Ceny biletów na Usyk vs Dubois są bardzo zróżnicowane. Cena najtańszych biletów na Usyk vs Dubois wynosi 49 PLN. Najdroższe natomiast kosztują 9999 PLN. Dokładne ceny biletów na Usyk vs Dubois na poszczególne sektory prezentują się w następujący sposób:

  • Trybuny (49 PLN - 349 PLN)
  • Płyta (299 PLN - 1299 PLN)
  • VIP (1999 PLN - 9999 PLN)

Gala, na której dojdzie do walki Usyk vs Dubois odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu (aktualnie Tarczyński Arena Wrocław). Obiekt ten może pomieścić ponad 40 tysięcy widzów. Przy okazji typowania tej walki warto skorzystać z bonusów bez depozytu.