Dopiero szósta walka na sobotniej gali KSW 85, a mamy już pięć zwycięstw underdogów! Jeśli chodzi o kursy - Kamil Szkaradek został mocno niedoceniony przez typujących, większość jednak wierzyła w wygraną Patryka Surdyna.

Szkaradek wypunktowuje Patryka Surdyna

Kolejna walka z agresywnym początkiem! Szkaradek i Surdyn na zmianę próbowali obalić, jednak udało się tylko Kamilowi. Po chwili walka wróciła do stójki. Szkaradek znowu szukał obalenia przy siatce, ale Surdyn sam wkręcił się pod rywala. Runda polegała na obalaniu się nawzajem, a następnie za każdym razem następował szybki powrót do stójki. W ostatnich sekundach Szkaradek trafił - Patryk upadł, lecz uratował go koniec czasu! 

Kamil ponownie zaczął drugą odsłonę agresywnie, zaczął wywierać presję. Patryk próbował iść po obalenie, ale rywal się obronił i to on wylądował na górze - Surdyn w motylej gardzie. Po chwili Patryk zaczął się rolować, chcąc wychwycić nogę przeciwnika! Szkaradek nie dał się, cały czas to on dominował. Próbował nawet wpiąć duszenie, jednak nieskutecznie.

Szkaradek zdecydowanym faworytem walki - dalej wywierał presję. Rywal rzucił się na Kamila, chcąc obalić, jednak udało mu się odwrócić sytuację! Surdyn wstał, lecz Szkaradek ponownie go powalił. Kamil musiał przejść do żółwia, został on całkowicie zdominowany. No i mamy czwartą wygraną underdoga na dzisiejszej gali!

Nikogo na pewno nie zdziwił ten wynik - Kamil zdecydowanie dominował przeciwnika przez całą walkę! W ten efektowny sposób to underdog Szkaradek pokonał Patryka Surdyna przez jednogłośną decyzję sędziów!

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85.