Filip Zabielski i Rafał "Takefun" Górniak zmierzą się na gali FAME MMA 15. Który z zawodników jest faworytem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Zabielski vs Takefun FAME MMA 15

Zakłady bukmacherskie na walkę Zabielski vs Takefun dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Zabielski vs Takefun znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

 

 

Kursy Zabielski vs Takefun

Kursy na Zabielski vs Takefun, czyli który z zawodników jest faworytem starcia? Bukmacherzy większe szanse na triumf dają popularnemu streamerowi. Kurs na wygraną Takefuna wynosi bowiem 1.52, z kolei triumf Zabielskiego został oszacowany na 2.25.

Typy Zabielski vs Takefun

Typy na Zabielski vs Takefun, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Wydaje się, że wszelkie atuty po swojej stronie posiada Takefun. Co prawda Zabielski ma więcej walk od niego, ale w formule MMA. Z kolei walka Zabielski vs Takefun odbędzie się w formule K-1, ewidentnie faworyzującej Górniaka.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 15

Takefun w swoim pojedynku z Hejterem pokazał bowiem naprawdę dobrą stójkę, jak na standardy FAME MMA. Z kolei Zabielski w swoich wcześniejszych walkach bazował na zapasach i obalaniu, w stójce nie pokazując kompletnie nic. Wydaje się, że Takefun jest w tym przypadku jeszcze większym faworytem, niż pokazują to kursy Betclic.