Na gali Prime Show MMA dojdzie do dwóch walk kobiet. W jednej z nich zmierzą się Wiola Kotelecka i Klaudia Kamińska. Kto jest faworytką, jeśli chodzi o kursy bukmacherów?

Zakłady bukmacherskie Wiola Kotelecka - Klaudia Kamińska

Zakłady bukmacherskie na walkę Wiola Kotelecka - Klaudia Kamińska można znaleźć w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Jest to oficjalny sponsor gali Prime Show MMA i jedyny bukmacher, który oferuje kursy na pojedynek Wiola Kotelecka - Klaudia Kamińska. Zakłady bukmacherskie na to starcie znajdziemy w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Zobacz także - typy na Prime Show MMA

Kursy Wiola Kotelecka - Klaudia Kamińska

Kursy na walkę Wiola Kotelecka - Klaudia Kamińska wskazują wyraźnie na to, że pierwsza z zawodniczek nie powinna mieć najmniejszych problemów z pokonaniem swojej rywalki. Nic dziwnego - Wiola posiada ogromną przewagę warunków fizycznych nad swoją rywalką i tym samym jest jednym z największych faworytów całej gali, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie. Dość powiedzieć, że kurs na jej wygraną wynosi zaledwie 1.10.

Typy Wiola Kotelecka - Klaudia Kamińska

Typy na walkę Wiola Kotelecka - Klaudia Kamińska, czyli wszystko wskazuje na to, że ten pojedynek będzie trwał niezwykle krótko. Wiola powinna obalić swoją przeciwniczkę i rozbić ją ciosami w parterze, wykorzystując przewagę gabarytów i kilogramów. Jeśli ktoś jest fanem typowania szybkiego zakończenia w walce, z pewnością ten pojedynek na papierze wygląda jak dobry kandydat do tego, żeby właśnie takiego szybkiego skończenia poszukać.