Wiewiór i Krycha zmierzą się w walce na gali FAME MMA 14. Kto jest faworytem starcia o pas FAME MMA?

Zakłady bukmacherskie Wiewiór vs Krycha FAME MMA 14

Zakłady bukmacherskie na Wiewiór vs Krycha, czyli kto jest faworytem walki o pas, którego posiadaczem jest Maksymilian Wiewiórka? Bukmacherzy nie mają wątpliwości - zdecydowanym faworytem tego starcia jest aktualny mistrz. Trzeba jednak pamiętać, że Krycha to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników FAME MMA, walczący w tej organizacji od samego początku jej istnienia.

Kursy Wiewiór vs Krycha

Kursy Wiewiór vs Krycha na FAME MMA 14 wskazują, że mistrz FAME MMA powinien bez większych problemów poradzić sobie z pretendentem do mistrzowskiego pasa. Zakłady bukmacherskie Betclic na Wiewióra wystawiły kurs 1.30, z kolei wygraną Krychy oszacowano na 3.00.

Zobacz także – kod promocyjny Betclic

Dla wielu fakt, że Krycha dostał walkę o pas, było sporym zaskoczeniem. Co prawda posiada on jeden z najlepszych bilansów w całym FAME MMA, jednak z pewnością nie jest medialnie tak wypromowany, jak największe gwiazdy federacji.

Typy Wiewiór vs Krycha

Typy na Wiewiór vs Krycha, czyli kto wygra tę walkę? Na papierze zdecydowanym faworytem jest Wiewiór. Posiada on spore umiejętności w parterze, co udowodnił w poprzednich walkach. Krycha trenuje MMA od dawna i nauki pobierał w najlepszych klubach w Polsce. Wydaje się jednak, że jest on solidny w każdej płaszczyźnie, ale nie posiada jednego elementu tak dobrego, jak w przypadku Wiewióra jest to parter.

Zobacz także - kim jest Wiewiór?

Najrozsądniejszym typem na walkę Wiewiór vs Krycha wydaje się postawienie, że pojedynek zakończy się na punkty. Wiewiór podkreślał w wywiadach, że woli wygrać walkę na punkty, niż dążyć na siłę do skończenia przed czasem. Wszystkie wygrane Wiewióra w FAME MMA - decyzjami sśędziów. Ostatnie dwie wygrane Krychy - decyzjami sędziów.