Tarzan vs Bomba, czyli walka otwierająca trzecią galę High League. Kto jest faworytem bukmacherów, jeśli chodzi o walkę na High League 3?

Zakłady bukmacherskie Tarzan vs Bomba High League 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Tarzan vs Bomba na High League 3 dostępne są w firmie Fortuna (zobacz Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem gali High League od pierwszej edycji tego wydarzenia.

Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek wskazują, że faworytem jest Scarface, czyli Paweł Bomba. Choć będzie to jego debiut na tego typu gali, posiada on większe doświadczenie w sportach walki od swojego rywala, gdyż jest trenerem MMA.

Kursy Tarzan vs Bomba

Kursy na walkę Tarzan vs Bomba faworyzują byłego chłopaka Zusje. Fortuna wystawiła kurs 1.62 na Bombę, z kolei wygrana Tarzana została oszacowana na 2.02. Kursy wskazują więc na to, że większe szanse na wygraną ma Scarface.

Kursy na walkę Tarzan vs Bomba – jak i pozostałe walki gali High League 3 – dostępne są w zakładce MMA -> High League na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Fortuny.

Typy Tarzan vs Bomba

Typy na walkę Tarzan vs Bomba, czyli kto wygra ten pojedynek? Choć Tarzan ma za sobą walki na frikowych organizacjach, nie zaprezentował w nich nie wiadomo jak imponującego poziomu. Wszystko wskazuje więc na to, że ten pojedynek wygra obity na matach Bomba, który co prawda gabarytami ustępuje swojemu rywalowi, ale bez wątpienia posiada większe umiejętności i doświadczenie.

Zobacz także – karta walk gali High League 3

Największym znakiem zapytania wydaje się to, jak Bomba poradzi sobie z presją i otoczką całej gali. Będzie to bowiem dla niego debiut na tego typu wydarzeniu. Jeśli stres go nie zje, na papierze powinien wygrać debiutancką walkę w High League i pokonać Tarzana.