Takefun i Hejter zmierzą się na gali FAME MMA 13. Kto jest faworytem bukmacherów, jeśli chodzi o kursy na ten pojedynek?

Zakłady bukmacherskie Takefun vs Hejter

Zakłady bukmacherskie na walkę Takefun vs Hejter, czyli... niespodziewane dymy na pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 13. Debiut Takefuna był długo wyczekiwany przez wielu kibiców i jak się okazało wystąpi on na FAME MMA w pojedynku właśnie z Hejterem. Takefun zarzucał swojemu rywalowi między innymi to, że szukał na siłę zaczepki, żeby dostać pojedynek, a przed konferencją chciał wyreżyserować między nimi dymy i wymyślić scenariusz na poprowadzenie dialogów między zawodnikami.

Kursy Takefun vs Hejter

Kto jest faworytem, jeśli chodzi o kursy na walkę Takefun vs Hejter na FAME MMA 13. Kursy na galę FAME MMA 13 wystawił oficjalny sponsor federacji, czyli zakłady bukmacherskie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Faworytem jest debiutujący Takefun, choć Hejter ma za sobą kilka pojedynków w FAME MMA. Kurs na debiutanta wynosi około 1.50, podczas gdy triumf Hejtera oszacowano na 2.35.

Typy Takefun vs Hejter

Typy na Takefun vs Hejter, czyli kto wygra walkę na FAME MMA 13 i dlaczego debiutant jest faworytem? Wszystko ze względu na formułę, w jakiej odbędzie się pojedynek. Będzie to kickboxing, podczas gdy Hejter wywodzi się z judo i znacznie lepiej radzi sobie w parterze. W sieci można natknąć się na sporo głosów, według których Takefun, mimo krótkiego stażu treningowego, ma sobie radzić w stójce naprawdę dobrze.

Pytanie tylko, jak poradzi sobie z faktem, że będzie to dla niego pierwsza walka i pierwsze wyjście do klatki. Hejter ma to już za sobą. Jeśli jednak Takefun udźwignie presję, wydaje się, że słusznie jest on wskazywany jako faworyt w tym pojedynku.