Siergiej Radczenko będzie rywalem Artura Szpilki w jego debiutanckiej walce w KSW. Jak wyglądają kursy i zakłady bukmacherskie na walkę Szpilka vs Radczenko?

Zakłady bukmacherskie Szpilka vs Radczenko KSW 71

Zakłady bukmacherskie na walkę Szpilka vs Radczenko na KSW 71 premierowo dostępne były u oficjalnego sponsora KSW, czyli w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna). Na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera można znaleźć zakłady na Szpilka vs Radczenko w zakładce MMA -> KSW.

Dla wielu niespodziewany mógł się okazać fakt, że pierwotnie wystawione kursy na walkę Szpilka vs Radczenko były... idealnie równe.

Kursy Szpilka vs Radczenko KSW 71

Kursy na walkę Szpilka vs Radczenko na KSW 71, czyli 1.90 na reprezentanta Polski i 1.90 na reprezentanta Ukrainy. Przypomnijmy - Szpilka zadebiutuje w tym pojedynku w MMA, z kolei Radczenko w przeszłości toczył już w tej formule walki. Panowie walczyli w boksie i choć Szpilka wygrał decyzją sędziów, werdykt wzbudził ogromne kontrowersje, a wielu kibiców czy obserwatorów widziało w tym starciu wygraną Radczenki.

Kursy wskazują więc na to, że ciężko przewidzieć, jak Szpilka zaprezentuje się w debiucie w MMA. Jak jego parter? Jak jego zapasy? Wiadomo na ten temat tyle, co nic.

Typy Szpilka vs Radczenko KSW 71

Typy na walkę Szpilka vs Radczenko, czyli kto wygra ten pojedynek? Radczenko ma na swoim koncie trzy walki w MMA w 2019 roku - dwie wygrał, a jedną przegrał. Nie wiemy więc, czy od dawna trenuje parter i inne płaszczyzny MMA, ale z pewnością jest w tym aspekcie bogatszy o doświadczenie od swojego rywala. Kolejna kwestia - psychika. Nie wiadomo, jak Szpilka poradzi sobie w debiucie w nowej formule i idącej z tego tytułu presji. Walka odbędzie się w małych rękawicach, a Szpilka nie jest już szczególnie odporny na ciosy.

Zobacz także – typy na KSW

Szpilka musi, Radczenko może. Biorąc pod uwagę wszelkie czynniki oraz "psychologiczną wygraną" Radczenki z ich pierwszej walki, można stwierdzić, że kurs na Ukraińca w tym pojedynku wydaje się być atrakcyjny.