Sarius i Marcin Wrzosek zmierzą się w FAME MMA w walce na zasadach bokserskich. Który z zawodników jest faworytem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Sarius vs Wrzosek FAME MMA 15

Zakłady bukmacherskie na walkę Sarius vs Wrzosek dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Sarius vs Wrzosek znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

 

 

Kursy Sarius vs Wrzosek

Kursy na Sarius vs Wrzosek, czyli który z zawodników jest faworytem starcia? Bukmacherzy większe szanse na triumf dają znacznie bardziej doświadczonemu w sportach walki byłemu mistrzowi KSW. Kurs na jego wygraną wynosi 1.15, z kolei triumf Sariusa został oszacowany na 4.25.

Typy Sarius vs Wrzosek

Typy na Sarius vs Wrzosek, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Wydaje się, że wszelkie atuty po swojej stronie posiada Wrzosek. Co prawda Sarius to były amatorski pięściarz, ale Polish Zombie świetnie czuje się w stójce. Jest szybki na nogach, bije kombinacjami i posiada nieporównywalnie większe obycie w klatce.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 15

Walka Sarius vs Wrzosek odbędzie się w boksie w dużych rękawicach. Jest mało prawdopodobne, żeby mając tak szczelną defensywę, Wrzosek dał się trafić swojemu rywalowi. A sam z pewnością zada wiele ciosów, które w ostatecznym rozrachunku powinny dać mu triumf.