W walce wieczoru gali KSW 88 pojedynek w kategorii piórkowej. Wygrany tego starcia zrobi ogromny krok w kierunku walki o pas mistrzowski. Kto wygra walkę Rutkowski vs Kaczmarczyk?

Typy na Rutkowski vs Kaczmarczyk - KSW 88

Daniel Rutkowski w KSW przegrał tylko z fenomenalnym Salahdinem Parnassem. Okazywał się natomiast lepszy od Filipa Pejica, Adama Soldaeva czy Lom-Aliego Eskieva. Kaczmarczyk natomiast ma na swoim koncie już dwie porażki w największej polskiej organizacji. Przegrywał z Robertem Ruchałą i przed czasem z Dawidem Śmiełowskim.

W tej walce spodziewamy się różnicy klas. Na potwierdzenie tych słów wystarczy wystarczy wspomnieć, że Eskiev, z których Rutkowski wygrał, totalnie zdemolował Dawida Śmiełowskiego, który z kolei pokonał Kaczmarczyka. Oczywistym faktem jest, że walka walce nierówna, jednak Kaczmarczyk wydaje się ustępować Rutkowi w każdej płaszczyźnie.

Naszym zdaniem Rutkowski zdeklasuje rywala, jednak Kaczmarczyk zdoła wytrwać do decyzji sędziowskiej. Były mistrz FEN-u i Babilonu nie jest bowiem typem finishera. Aż 7 ze swoim ostatnich 8 wygranych odnosił na punkty.

TYP: Daniel Rutkowski na punkty
KURS: 2.10

Kursy na Rutkowski vs Kaczmarczyk

Kursy na Rutkowski vs Kaczmarczyk, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest bardziej doświadczony Rutek. Kurs na zwycięstwo Daniela Rutkowskiego wynosi zaledwie 1.25, natomiast szansa na wygraną Patryka Kaczmarczyka została oszacowana na 4 do 1.

Rutkowski vs Kaczmarczyk - zakłady bukmacherskie - KSW 88

Zakłady bukmacherskie na walkę Rutkowski vs Kaczmarczyk są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW, a przy okazji typowania warto wykorzystać kod promocyjny Superbet.

Zakłady na walkę Rutkowski vs Kaczmarczyk znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Rutkowski vs Kaczmarczyk - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Rutkowski vs Kaczmarczyk? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

ksw 88 baner

Bukmacher Superbet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 88. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając również o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz cashback do 3500 PLN, bonus od 1. wpłaty 100% do 200 PLN, freebet 34 PLN za pierwszy depozyt oraz freebet 20 PLN w aplikacji mobilnej!