Piotr Kuberski po dwóch skutecznych obronach pasa mistrzowskiego FEN zdecydował się przenieść do organizacji KSW. W swoim debiucie zmierzy się z Bartoszem Leśko. Kto wygra walkę Leśko vs Kuberski?

Typy na Leśko vs Kuberski - KSW 88

Piotr Kuberski wygrał dziewięć ostatnich pojedynków, z czego aż siedem przed czasem. Leśko natomiast w ostatnim czasie przeplata zwycięstwa z porażkami. 27-latek w ostatnich walkach pokonywał Damiana Piwowarczyk i Nemanje Nikolica, a przegrywał z Tomem Breesem.

Kuberski ma za sobą znakomitą passę, jednak jeszcze nigdy nie mierzył się z tak mocnym rywalem jak Bartosz Leśko. Mimo tego, że obaj zawodnicy mają na koncie podobną liczbę walk, to doświadczenie będzie działać na korzyść 27-latka. Przegrana z Tomem Breesem dała bowiem Leśce prawdopodobnie więcej niż wszystkie walki Kuberskiego w FEN-ie. Naszym zdaniem obicie z mocniejszymi rywalami zaprocentuje i po bardzo wyrównanej walce to Leśko zakończy jako wygrany.

TYP: Bartosz Leśko
KURS: 1.75

Kursy na Leśko vs Kuberski

Kursy na Leśko vs Kuberski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest bardziej doświadczony Rutek. Kurs na zwycięstwo Daniela Rutkowskiego wynosi zaledwie 1.25, natomiast szansa na wygraną Patryka Kaczmarczyka została oszacowana na 4 do 1.

Leśko vs Kuberski - zakłady bukmacherskie - KSW 88

Zakłady bukmacherskie na walkę Leśko vs Kuberski są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW, a przy okazji typowania warto wykorzystać kod promocyjny Superbet.

Zakłady na walkę Leśko vs Kuberski znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Leśko vs Kuberski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Leśko vs Kuberski? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

ksw 88 baner

Bukmacher Superbet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 88. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając również o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz cashback do 3500 PLN, bonus od 1. wpłaty 100% do 200 PLN, freebet 34 PLN za pierwszy depozyt oraz freebet 20 PLN w aplikacji mobilnej!