Ola Okrzesik będzie ostatecznie rywalką Queen of the Black na gali Prime Show MMA. Która z zawodniczek jest wskazywana jako faworytka, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Queen of the Black vs Ola Okrzesik

Zakłady bukmacherskie na walkę Queen of the Black vs Ola Okrzesik można znaleźć w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Jest to oficjalny sponsor gali Prime Show MMA i jedyny bukmacher, który oferuje kursy na walkę Queen of the Black vs Ola Okrzesik. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek znajdziemy w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Queen of the Black vs Ola Okrzesik

Kursy na walkę Queen of the Black vs Ola Okrzesik wskazują, że faworytką jest pierwsza z zawodniczek. Nic dziwnego - Queen of the Black ma już za sobą walkę w MMA. Co prawda przegraną, ale jednak wie, z czym wiąże się samo wyjście do klatki i emocje związane z pojedynkiem. Ola Okrzesik do karty walk wskoczył na ostatnią chwilę, więc nie powinien dziwić fakt, że bukmacherzy niższy kurs wystawili na Julię Pelc.

Typy Queen of the Black vs Ola Okrzesik

Typy na walkę Queen of the Black vs Ola Okrzesik, czyli w teorii powinna wygrać Julia Pelc, ale wiadomo tyle, że nic nie wiadomo. Jej rywalka jest jedną wielką niewiadomą - nie znamy jej predyspozycji do uprawiania sportów walki i tego, jak poradzi sobie ze stresem. W teorii typy powinny skierować się w stronę Queen of the Black, jednak jej staż treningowy, delikatnie mówiąc, jest mocno zaburzony ze względu na różnego rodzaju wydarzenia w jej życiu prywatnym. Będziemy mądrzejsi dopiero po walce...

Zobacz także – Prime Show MMA. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady