Ponczek z WK i Dawid Malczyński zmierzą się na gali FAME MMA 13. Kto jest faworytem bukmacherów, jeśli chodzi o kursy na ten pojedynek?

Zakłady bukmacherskie Ponczek vs Malczyński

Zakłady bukmacherskie na walkę Ponczek vs Malczyński, czyli dla wielu z pewnością jeden z najbardziej niespodziewanych pojedynków gali FAME MMA 13. Nikt nie spodziewał się bowiem zestawienia Ponczka, mającego za sobą zaledwie jedną walkę, z jednym z najbardziej doświadczonych zawodników, jeśli chodzi o polskie freak fighty. Warto dodać, że Malczyński był mistrzem FAME MMA, ale stracił mistrzowski pas na rzecz Adriana Polaka.

Kursy Ponczek vs Malczyński

Nic więc dziwnego, że były mistrz jest sporym faworytem, jeśli chodzi o kursy Ponczek vs Malczyński. Kursy na galę FAME MMA 13 wystawił oficjalny sponsor organizacji, czyli zakłady bukmacherskie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Kurs na wygraną Malczyńskiego wynosi 1.40, podczas gdy triumf przedstawiciela Warszawskiego Koksa oszacowano na 2.60.

Typy na Ponczek vs Malczyński

Typy Ponczek vs Malczyński

Typy na Ponczek vs Malczyński, czyli kto wygra walkę na FAME MMA 13? Malczyński posiada wszelkie argumenty po swojej stronie, poza jednym - siły. Dawid Malczyński jest jednak bardziej doświadczony, ma ogromną przewagę warunków fizycznych nad swoim rywalem, jeśli chodzi o wzrost. Paweł Sikora, czyli Ponczek z pewnością będzie starał się obalić, ale jeśli Malczyński utrzyma walkę w dystansie, powinien bez większych problemów wypunktować rywala w stójce zarówno ciosami, jak i kopnięciami.