Patrykos i Kuba Post zmierzą się na gali FAME MMA 13. Kto jest faworytem bukmacherów, jeśli chodzi o kursy na ten pojedynek?

Zakłady bukmacherskie Patrykos vs Kuba Post

Zakłady bukmacherskie na walkę Patrykos vs Kuba Post, czyli rozwiązanie realnego konfliktu w klatce. Panowie, co pokazali na konferencji przed galą FAME MMA 13, nie przepadają za sobą. Umawiali się na walkę, potem jedna ze stron zmieniała ustalenia... i tak dalej, i tak dalej. Trudno się w tym wszystkim połapać, ale kto jest faworytem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie na walkę Patrykos vs Kuba Post?

Kursy Patrykos vs Kuba Post

Kto jest faworytem, jeśli chodzi o kursy na walkę Patrykos vs Kuba Post na FAME MMA 13. Kursy na galę FAME MMA 13 wystawił oficjalny sponsor federacji, czyli zakłady bukmacherskie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Patrykos, czyli Patryk Domke jest największym faworytem na całej gali z numerem 13. Kurs na jego wygraną wynosi 1.15, podczas gdy jego przeciwnik - co oczywiste - jest największym underdogiem na FAME MMA 13.

Typy Patrykos vs Kuba Post

Typy na Patrykos vs Kuba Post, czyli kto wygra walkę na FAME MMA 13? Patrykos na poważnie zaangażował się w treningi MMA, trenując między innymi w poznańskim klubie Ankos MMA. Ma nad swoim rywalem przewagę warunków fizycznych. I choć przegrał debiutancki pojedynek z Ponczkiem, a Kuba Post wygrał po kontrowersyjnej decyzji sędziów z Vandalkiem, to kursy na tę walkę nie mogą dziwić. Patrykos jest sporym faworytem i wszystko wskazuje na to, że wygra ten pojedynek - najpewniej przed czasem.